Komentáre

Matovičova vláda ide bojovať za ochranu liberálnej demokracie. Nastáva teda totálna totalita?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Programové vyhlásenie novej vlády Igora Matoviča ide bojovať proti hoaxom, konšpiráciám a dezinformáciám. Celé v znamení ochrany liberálnej demokracie. Čo to ale znamená? Slovensko je demokratická krajina, potrebujeme chrániť nejakú liberálnu ideológiu zo západu?

Tu sa Matovič už naozaj vyfarbuje a táto vláda začína smrdieť naozajstnou totalitou. Kedysi sme tu mali fašizmus, ktorý v tých časoch ale všetci uznávali, lebo propaganda bola silná a ľudia museli byť šťastní a nemohli protestovať.

Potom sme tu mali komunizmus a teda ďalší totalitný systém, ktorý nedovolil iné názory a slobodu slova.

Dnes tu máme nejakú liberálnu demokraciu a novú vládu, ktorá ide podporiť všetkých, ktorí budú bojovať proti konšpirátorom, dezinformátorom a vlastne proti tým, ktorí majú len iný názor a neveria všetkému, čo im povedia v televízii alebo v rádiu.

Toto je vyhlásenie novej vlády:

„Vláda so znepokojením sleduje nárast dezinformácií v médiách a najmä na sociálnych sieťach, ktoré účelovo vyvolávajú strach a nedôveru v štátne zriadenie a liberálnu demokraciu. Vláda SR preto podporí iniciatívy bojujúce proti hoaxom, falošným správam a iným dezinformáciám a vytvorí mechanizmy na boj proti hoaxom, falošným správam a iným dezinformáciám.“

Čo to teda znamená? Ak máte iný názor, myšlienku alebo pohľad na vec, budeme automaticky označený za dezinformátora a skončili ste. Pôjde po vás štát a budú vás trestať. Jednoducho nesmiete mať svoj názor, musíte poslúchať len novú liberálnu demokraciu. Presne, ako keď bol fašizmus a komunizmus. Dnes máme liberalizmus a naša nová vláda ho podporuje v plnej sile.

Kam až toto dovedie? Kto sa bojí, že ľudia majú aj vlastný názor? Jedno však viem isto, toto nie je skutočná demokracia a sloboda slova. Liberálna demokracia si označí kohokoľvek, kto si dovolí ju kritizovať za dezinformátora a skončil.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *