Matovičov poslanec: So zločincami ako je Putin sa nevyjednáva - MAGAZÍN 1
Slovensko

Matovičov poslanec: So zločincami ako je Putin sa nevyjednáva

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Juraj Krúpa, poslanec hnutia OĽANO: Ak sa Putin rozhodne definitívne pustiť sa cestu politického mafiána, vydierača a výpalníka, bude to mať následky rozmerov, ktoré si dnes ťažko dokáže niekto predstaviť. A už vôbec nie Putin samotný.

Poslanec koaličného hnutia OĽANO Juraj Krúpa na svojom Facebooku uverejnil závery londýnskeho stretnutia krajín G7 ako zásadný odkaz Putinovi. Krúpa prirovnal Rusko a najmä jeho prezidenta pri tejto príležitosti k zločincom z Islamského štátu či somálskym pirátom.  Tvrdí, že s takýmito „zločincami“ sa predsa nevyjednáva. 

Celý príspevok poslanca Krúpu

“Pôvodne som chcel napísať odkaz Rusku, ale to by nebola správna terminológia. Krajiny G7 totiž nezaujali nekompromisný postoj k tejto krajine a jej občanom, ale k majiteľovi tejto krajiny a k jeho verným nohsledom. Ekonomické mocnosti sveta oznámili Vladimírovi Vladimírovičovi, že už nebudú viac tolerovať jeho nekonečné vydieranie a že sa nebudú nečinne prizerať jeho hrmotaniu zbraňami, vyhrážaniu sa vojenskými útokmi, alebo útokmi skutočnými. Buď sa začne správať s rešpektom a úctou nielen k Ukrajine, ale aj ku zvyšku sveta, alebo prídu na rad ekonomické sankcie a protiopatrenia, aké ešte Rusko nezažilo. Ak sa Putin napriek tomu rozhodne definitívne pustiť sa cestu politického mafiána, vydierača a výpalníka, bude to mať následky rozmerov, ktoré si dnes ťažko dokáže niekto predstaviť. A už vôbec nie Putin samotný. Stačí si spomenúť napríklad na odpojenie z medzinárodného platobného styku, alebo bojkot jeho tovarov. Áno, aj Európe by to spočiatku spôsobilo nejaké problémy. Avšak dostala by sa z nich relatívne rýchlo. Putinove Rusko by sa však z nich dostalo až po páde Putina samotného.Pretože so zločincami, či už sú to tí z Islamského štátu, somálskymi pirátmi, alebo s tými, ktorý sa nechávajú na doživotie voliť do prezidentských funkcií, sa nevyjednáva! Tým sa rozhodnutia iba oznamujú!!”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *