Matovič: Sulík spôsobil peklo s tisíckami mŕtvych

Richard Sulík dnes na sociálnej sieti oznámil, že je ochotný ponúknuť svoje služby premiérovi Igorovi Matovičovi a preberie rezort zdravotníctva. „Ponúkam svoje služby premiérovi, som ochotný prevziať komplikovaný zdravotnícky rezort,“ uviedol v statuse.

Matovič to okomentoval ako zlý vtip. Niekoľko krát pripomenul, že Richard Sulík spôsobil peklo s tisíckami mŕtvych. „Richard Sulík toto peklo, ktoré zažívame spôsobil a ak chce byť zrazu ministrom zdravotníctva, naozaj ja to považujem za mimoriadne zlý vtip.“

Matovič dodal, že ani najmenej neuvažuje o výmene ministra zdravotníctva Mareka Krajčího, ten podľa neho bojoval za životy a zdravie, ale Sulík bojoval za otvorené reštaurácie a bary v polovici decembra.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353