Slovensko

Matovič spomína 1488 testovaných s Magiánom. Ľudia: „Ste trápny a úbohý premiér! Hanbíme sa!“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V sobotu bolo na Slovensku testovaných 1488 ľudí na koronavírus Covid 19. Okamžite sa začali okolo tohto čísla šíriť špekulácie. Za toto číslo je totiž súdený predseda ĽSNS Marian Kotleba.

Kotleba a jeho strana sú známi svojou sociálnou pomocou pre chudobné slovenské rodiny. Snažia sa pomáhať mnohopočetným rodinám alebo tým, ktorých zasiahla rana osudu a štát sa o nich nedokáže postarať.

Predseda ĽSNS v minulosti daroval trom rodinám šeky v hodnote 1488€. V tejto sume však videl prokurátor nacistickú symboliku a Kotleba sa dostal pred súd. Ďalšie pojednávanie sa má konať už tento mesiac.

Premiér Igor Matovič je známy svojou aktivitou na sociálnych sieťach. Rád si fotí v čase veľkej krízy spotené ponožky priamo počas rokovaní a chváli sa, že ich určite je cítiť. Každý deň píše pre Slovákov niekoľko statusov a fotí hlavne seba. Vyjadril sa aj k číslu 1488.

„Včera 1488 testovaných … tušim bol Magián na brigáde🤦 “ napísal Matovič.

Premiér sa teda chcel vysmiať podla všetkého predsedovi ĽSNS za jeho rečový nedostatok. Ľudia to však vidia inak a premiérové vyhlásenie označili za úbohé a trápne.

„Trápne úbohé a úplne nevhodné pre správanie premiéra 😉 “ napísal jeden z diskutujúcich a jeho komentár dostal najviac lajkov.

Ďalší komentár, s ktorým súhlasilo najviac ľudí znel takto: „Nevhodný status premiera SR, mali by ho zobrať do parády odborníci na slušné spravanie a vyjadrovanie na verejnosti, pomaly sa za neho hanbím.“

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *