Matovič si nechá napichať aj desať vakcín a je mu jedno, aj keby umrel

Premiér Igor Matovič dnes v diskusnej relácii na rádiu Expres odpovedal aj na tému vakcíny. Opäť opakoval, že by sa ako kapitán lode dal najradšej zaočkovať ako posledný, ale potom by vraj niektorí ľudia mohli pochybovať, či sa dá zaočkovať.

Matovič však opakuje, že sa určite dá zaočkovať a dokonca povedal, že si nechá kľudne pichnúť aj desať vakcín, aj keby mal umrieť.

„Keď povedia ľudia, že až vtedy, keď budem mať v sebe napichaných všetkých desať vakcín, až vtedy uveria vakcinácii. Napichám si všetkých desať vakcín, aj keď umriem, mne to je jedno. Jasné, že vakcína je naša záchrana.“

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353