Matovič sa v karanténe asi poriadne nudí. Chlapcovi z Facebooku chce stavať sochu na Úrade vlády

Náš premiér Igor Matovič má zrejme veľmi ľahký priebeh ochorenia Covid 19. Na Facebooku totiž stíha písať všeličo a dokonca aj odpisovať ľuďom v komentároch. Niekedy to vyzerá tak, že to už trochu preháňa. Ale vlastne, veď je to Matovič.

Jeden z diskutujúcich to už nevydržal a napísal premiérovi, či radšej nechce riešiť to, že nám tu každých 20 minút zomiera človek s Covidom. Na to premiér odpovedal okamžite s tým, že má napísať sabotérovi (asi myslel Sulíka poz. red.) aby sa už konečne prestal vyhovárať a nakúpil testy. Vraj kvôli jeho neschopnosti nám tu zomrie cca. 1500 až 2000 ľudí navyše. Premiér svoju odpoveď dokončil tým, že ak mu to dokáže komentujúci vysvetliť, tak mu na Úrade vlády nechá postaviť sochu.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353