Matovič: Rešpektujme odborníkov! Ja som si ani diplomovku sám poriadne nenapísal (Video)

V diskusnej relácii televízie TA3 V Politike vyčítal moderátor vláde, že sme prestali očkovať rizikové skupiny 65 plus a očkujú sa rizikové povolania, kde spadajú aj ľudia vo veku od 18 rokov. Podľa moderátora je to pritiahnuté za vlasy.

Premiér odpovedal, aby sa opýtali ministra zdravotníctva Mareka Krajčího a dodal, že on by očkoval podľa veku veku a chorobnosti. Nakoniec dodal niečo, čo pobavilo celý internet. Podľa Matoviča treba rešpektovať vedcov a odborníkov, lebo to študovali „Ja som si ani diplomovku sám poriadne nenapísal“ povedal.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353