Slovensko

Matovič je šťastný, že nasral zadubených hejslovákov: „Takéto dni ja mám rááád“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Igor Matovič opäť perlil na sociálnych sieťach, no odozva od ľudí vyzerá skôr, že je na smiech. Ľudom sa zrejme nepáči jeho forma prezentácie a jeho vyjadrenia v nich nevzbudzujú rešpekt či dôveru, že môže Slovensku v ťažkých časoch pomôcť a už vôbec nie jeho statusmi.

Premiér začal svoj status slovami, že je to pre neho úspešný deň tým, že nasral kopu ľudí. Medzi nich zaradil ateistov, zadubených hejslovákov či podporovateľov Lukašenka. Je zaujímavé, že v čase pandémia krízy nášho premiéra tešia takéto veci a nič dôležitejšie.

Odozva od ľudí ale už nebola taká chutná, ako Matovičov deň a najviac lajkovaný komentár vyzeralo asi takto.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *