Politika

Matovič chcel byť zaujímavý a hľadal v šuplíkoch. Ľudia mu odkázali, aby našiel rozum

Igor Matovič ešte v minulosti sám o sebe hovoril ako o šašovi. Jeho statusy tiež pripomínajú dvorného šaša. Na sociálnych sieťach sa snaží byť „zaujímavý“.

V pondelok na obed pridal fotografiu šuplíku, ktorý vraj ešte neotvoril a niečo si tu zabudol bývalý premiér Pellegrini „Mám v kancelárii pár skriniek a tie majú pár zásuviek … nuž a teraz som otvoril jednu dosial neotvorenú v “spálni” … a tu si pán bývalý premiér niečo zabudli,) …,“ píše Matovič a dodáva.

 „niečo napísané parúsky, niečo o bejbíz, nejaký gélik vo flaštičke, nejaké kábliky … tak, keď ho niekde stretnete, tak ho pošlite pre jeho „inštrumenty“,“ 

Matovičovi však tento príspevok asi nepriniesol to, čo naozaj chcel, pretože reakcie ľudí skôr premiéra kritizujú.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *