Zo sveta

Masaker na demonštrácii Black Lives Matter! Vodič prešiel autom cez dav (Video)

Neznámy muž autom prešiel davom účastníkov protestnej akcie Black Lives Matter na Times Square v New Yorku, traja ľudia boli ľahko zranení, oznámili to noviny The New York Daily News s odvolaním sa na políciu.

Podľa informácií novín sa vo štvrtok večer zišlo v okolí námestia na Manhattane asi 300 ľudí.

Usporiadali demonštráciu s požiadavkou „rasovej spravodlivosti“ v súvislosti so smrťou Afroameričana, ktorý bol v Rochesteri zabitý policajtmi.

Demonštranti na vozovke do radu postavili bicykle v snahe zastaviť prevádzku. Auto značky Ford Taurus prišlo k radu bicyklov. Spočiatku sa auto zastavilo, potom ale davom prešlo.

Noviny podotýkajú, že auto zasiahlo troch cyklistov, ktorí sa mu postavili do cesty. Boli ľahko zranení a ošetrili ich na mieste lekári dobrovoľníci.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!