Spoločnosť

Markíza pretláča ideológiu, že neexistujú len muži a ženy, ale aj bezpohlavné bytosti ako táto

Na komerčnej televízii Markíza sa objavila reportáž s hudobným producentom a DJom B – Complex, ktorý je biologický muž. Dnes si tento muž hovorí Matia Lenická, má plastiku pŕs a rád sa maľuje či oblieka si ženské erotické prádlo.

V reportáži sa však sťažuje, že ako žene mu nie je prijemne, keď mu chytajú prsia, aj keď veľmi rád nosí extrémne hlboké výstrihy.

Tento transsexuál poučuje v reportáži Markízy, že nie je pravda, že príroda pozná len pohlavie mužské a ženské, pretože podla jeho vlastných slov “ To, čo máš medzi nohami, nerozhoduje, aký si rod.“

6 Replies to “Markíza pretláča ideológiu, že neexistujú len muži a ženy, ale aj bezpohlavné bytosti ako táto

  1. Biologické úchylky môžu biť fyziologické alebo mentálne – forma degenerácie HOMO SAPIENS tak sa pýtam prečo úchyláci chcú diktovať dokonca i matke prírode ???????
   fyziologické postihnutie človeka má rôzne formy a väčšina z nich nemá dôvod sa tým chváliť tak tý ktorý chcú s toho vytĺcť nejaký kapitál alebo nebodaj výhody sú zrelý do zariadení ako napr. v Pezinku. Je to smutné ale je to žiaľ fakt viem o čom píšem lebo mám v rodine ťažko zdravotne postihnutého a máme čo robiť aby sme to zvládali aby bolo oň postarané. Ďakujem za prečítanie.

 1. Zakomplexovaný „Dj B-Complex“, možno neoliberálov oklameš šatičkami s výstrihom po brucho, sieťovými pančuchami, vysokými podpätkami, šminkami, rúžom a dlhými vlasmi – no Boha-Stvoriteľa neoklameš… Podľa Jeho Univerzálnych Zákonov existujú len dva božské princípy – ženský: Jin (Yin) a mužský: Jang (Yang) !
  Všetko má pohlavie, všetko má svoj mužský a ženský aspekt. Existencia pohlavia sa prejavuje na všetkých úrovniach.
  V tomto zákone sa odráža skutočnosť, že existencia pohlaví pôsobí na všetko – vplyv mužského a ženského aspektu nikdy neustáva. Toto neplatí iba na fyzickej úrovni, ale tiež na úrovni duševnej a dokonca i v duchovných sférach. Na fyzickej úrovni sa tento zákon prejavuje v podobe sex.aktu. Na vyšších rovinách na seba prijíma vyššie formy, ale stále sa jedná o ten istý Zákon. Bez tohto Zákona nie je možné žiadne tvorenie – fyzické, duševné ani duchovné. Zákon pohlaví sa neustále podieľa na rozmnožovaní, obnove a tvorení. Každá vec i každý človek v sebe obsahuje dva elementy či princípy, alebo tento veliký zákon. Každá vec mužskej povahy v sebe nesie i ženský prvok. Každá žena v sebe obsahuje mužský princíp – viď.známy čínsky kruhový, čierno-biely symbol „Jin a Jang“.

 2. dekadentné, zvrátene a choré ideológie ktoré sa nám tu snažia pretlačovať tzv. salámovou metódou a ktoré sú zamerané prevažne na mladú generáciu . … Treba pokutovať súkromné televízie. Náš štát, naša ústava neuznáva tieto ideológie tak prečo propagovanie týchto zvráteností štát toleruje . … ? ? ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *