Maďarsko vyzýva OSN: Ak nám nemôžete pomôcť bojovať proti pandémii, aspoň nám nezavadzajte - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Maďarsko vyzýva OSN: Ak nám nemôžete pomôcť bojovať proti pandémii, aspoň nám nezavadzajte

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Maďarská vláda sa oprela do Organizácie Spojených národov (OSN) a ďalších globalistických organizácií kvôli kritike ich politiky proti koronavírusu.

“Maďarská vláda sa počas pandémie koronavírusu primárne zaoberá ochranou ľudských životov,” trval na svojom Dr. Zoltán Kovács, maďarský štátny tajomník pre medzinárodnú komunikáciu a vzťahy.

“Tí, ktorí vyjadrujú nedôvodné tvrdenia o našom riadení tejto krízy údajne ohrozujúcich demokraciu a právny štát v Maďarsku, bojujú proti pomyselnému nepriateľovi,” uviedol.

Spoločne s mnohými krajinami, maďarská vláda zaviedla opatrenia, ktoré sú v čase mieru považované za drastické, aby bojovala proti pandémii, vyhlásila stav núdze, pozastavila parlament – rovnako ako Kanada – a zakázala zverejňovanie nepravdivých informácií “schopné brániť alebo mariť účinnosť tohto úsilia. “

Kým krajiny vedené globalistmi, ako je Francúzsko, ktoré požaduje, aby občania vypĺňali vládne formuláre zakaždým, keď opustia domov, do značnej miery unikli kritike, maďarská protimigračná vláda je obviňovaná, že sa mení na diktatúru.

Podľa komisie OSN pre ľudské práva by opatrenia proti zverejňovaniu nepravdivých informácií mohli “negatívne ovplyvniť legitímnu prácu novinárov a mať potenciálne negatívny účinok na slobodu prejavu v Maďarsku”.

“S ohľadom na nedávno zistené falošné správy a ich dopady. Falošné správy a úmyselné skreslenie by mohli potenciálne ohroziť ľudské životy a štát by mal mať možnosť ich sankciovať, “uviedol Kovács. Minister poukázal na obmedzenia vzťahujúce sa na “nepravdivé vyhlásenia o skutočnosti”, a nie “kritické stanoviská”, a že rozhodnutie o tom, či je vyhlásenie pravdivé alebo nepravdivé, by bolo na súdoch, nie na vláde.

Je to tak napríklad v prípade nepravdivých tvrdení o tom, že požívanie alkoholu slúži ako “liek na koronavírus”, čo viedlo v Iráne k stovkám úmrtí.

Kovács svoje vyhlásenie uzavrel posolstvom k OSN a Rade Európy: “Ak nám nemôžete v súčasnej kríze pomôcť, aspoň sa prosím zdržte v marení našich snáh na ochranu”.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *