Ľudia sa pýtajú, čo to s ním je? Vládny poslanec Pročko a jeho vystúpenia šokujú ľudí! (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ľudia sa pýtajú, čo to s ním je? Vládny poslanec Pročko a jeho vystúpenia šokujú ľudí! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý humorista Jozef Pročko, ktorému nerobilo problém sa v minulosti vyzliecť úplne do naha a so zakrytým prirodzením utekať pred ľuďmi, sa každým svojim rozhovorom či vystúpením stáva čo raz viac populárnejší na sociálnych sieťach. Bohužiaľ pre neho nie v tom najlepšom svetle. Podľa komentárov je Pročko ľuďom na smiech a pýtajú sa, či nepotrebuje odbornú pomoc.

Pročko sa dostal do parlamentu vďaka Igorovi Matovičovi a dnes je vládnym poslancom, ktorý rozhoduje o životoch nás všetkých. V nedávnom rozhovore na SME unavil moderátorku Hanzelovú až tak, že sa vyjadrila na sociálnej sieti, že to pre ňu bolo extrémne únavné (video tu).

V diskusiách sa ale ľudia pýtajú, či je Pročko naozaj v poriadku. Jeho vystúpenie sú extrémne energické a mimika tváre vyzerá, ako by užil predtréningový stimulant. Veď posúďte sami.