Lívia o Slovenkách, ktoré nechcú mať nikdy deti a majú z toho zlé pocity a úzkosť. - MAGAZÍN 1
Slovensko

Lívia o Slovenkách, ktoré nechcú mať nikdy deti a majú z toho zlé pocity a úzkosť.

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kulturblog: Svet je naruby. Niektorí ľudia si vyberajú pohlavie v domnení, že je to slobodná voľba. Muži sú zženštilí a ženy ženskosť strácajú. Ženy sú dôležitou súčasťou sveta a bez nich je budúcnosť stratená. Je nesmierne dôležité, aby sa ženy nesnažili stať niekým iným. Lívia prináša zaujímavý pohľad mladej konzervatívnej ženy na vzorce správania sa väčšiny “progresívnych” žien.

Prvá slovenská dievčina vo videu má takýto názor na to, že by mala mať dieťa: “Nieje to ani z toho dôvodu, že som lezba, aby som vám to mohla priblížiť, tak ja keby že si mám predstaviť, že mám byť tehotná, a mám pod svojim srdcom nosiť mmmmm môjho potomka, tak z toho úzkosť, mám z toho zlé pocity.”

Druhý názor od youtuberky zo Slovenska: “Takže ja som veľmi spokojná stým aký som človek, a aké mám ideály, a akým človekom snáď ešte budem, tiež mám nejaké predstavy o tom, že kam sa chcem dostať a v týchto predstavách naozaj nieje dieťa a dúfam sa to už nikdy nezmení”. dodáva mladá Slovenka.

zdroj: Kulturblog.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *