Liberálni pokrytci v praxi! "Prijali by ste migranta domov? ÁNO! Tak tu jedného máme!" (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Liberálni pokrytci v praxi! “Prijali by ste migranta domov? ÁNO! Tak tu jedného máme!” (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Švédsko je krajina známa svojou neoliberálnou ideológiou a progresívnym smerovaním. Veď preto dnes máme vo Švédsku taký obrovský počet moslimov a iných národností.

Redaktor sa vybral do ulíc a pýtal sa náhodných ľudí, či by malo Švédsko pomôcť migrantom. Všetci odpovedali jasne “ÁNO”. Ďalšia otázka redaktora smerovala k tomu, či by pomohli migrantovi a prijali by ho u seba doma. Všetci sa zhodli v odpovediach a dali jasne najavo, že by migranta prijali u seba doma.

Vtedy však prišlo niečo, čo môžeme nazvať ako veľké pokrytectvo. Redaktor mal so sebou mladíka tmavej pleti a ľudí, ktorí jasne povedali, že by si migranta vzali domov, sa opýtal, či tomuto mladíkovi migrantovi môžu pomôcť a vezmú si ho domov. Každý z nich sa začal vykrúcať, že doma nemajú dosť miesta a nemôžu mu pomôcť. Viac uvidíte vo videu s titulkami.

https://www.youtube.com/watch?v=fyNYV3zE1YY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *