Politika

Liberáli zvonia ľudom po bytoch, aby nevolili ĽSNS, tí ale naplnili sálu aj v Sobranciach

Po búrlivom napadnutí mítingu kotlebovcov v Levoči sa ďalšie stretnutie s občanmi konalo v Sobranciach. Tu už mali kotlebovci ako-taký pokoj od nabudených liberálov a ich spoločníkov, ktorých navážajú rušiť mítingy ĽSNS.

V Sobranciach kotlebovci diskutovali s občanmi v sále a teda ich nemohli prekrikovať extrémisti od liberálov, ako to robia na námestiach, kde kričia tak hlasno, že voliči ĽSNS si nemôžu vypočuť v pokoji predstaviteľov tejto strany.

Progresívci sa na sociálnej sieti pochválili tým, že aj v Sobranciach boli proti ĽSNS protestovať a dokonca chodili po bytoch zvoniť ľudom.

Kým progresívci zvonili po bytoch, kotlebovcom sa naplnila miestna sála až tak doplna, že ľudia museli stáť dokonca na chodbe pri vstupných dverách.

Pre porovnanie si ešte pozrite fotografiu z mítingu progresívcov a možno aj to odzrkadľuje ich hnev a chuť rušiť preplnené mítingy ĽSNS.

8 Replies to “Liberáli zvonia ľudom po bytoch, aby nevolili ĽSNS, tí ale naplnili sálu aj v Sobranciach

  1. Len by si dovolil niekto z feťáckej agresívnej bandy u nás zazvoniť, ani by sa nestihol nadýchnuť, ako rýchlo by im jedna cez držku letela!

    1. Pani Zdenka,treba zachovať chladnú hlavu,prehltnúť zlosť a slušne ich vyzvať,aby šli kade ľahšie.Ak neposlúchnu,zavolať políciu a podať sťažnosť za obťažovanie.V neposlednom rade im to dať pocítiť vo voľbách.

    1. Mám ten istý nápad . … Myslím si, že by som vyriešil aj račkovanie pána Beblavého. Potom by už nemal problém so žiadnymi spoluhláskami 🙂 A je dosť možné, že na mesiac, dva ani so samohláskami 😀

  2. Včera som bol v Sobranciach a poviem Vam, bola to hrôza 🙁 do vnutra sa dalo len tazko dostat ako bolo vo videu obkolesili vchod, ludi co vchádzali si fotili a „obdarovavali“ ich urážkami
    Vo velkom sa pilo čučo, a nasledovali orgie im vlastne… A keby ste videli aky po nich ostal bordel.
    Drzim palce vo volbach

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *