Politika

Liberáli dostali debakel! Kotlebovci úplne zaplnili námestie v Nitre!

Extrémisti z Progresívneho Slovenska neustále narúšajú pokojné mítingy ĽSNS. Nebolo tomu inak ani v Nitre. Tu však opäť zažili debakel a kým liberáli musia svoj komparz stále niekam voziť, kotlebovci napĺňajú námestia a sály domácimi ľuďmi.

Tentokrát si však liberáli nedoniesli stovky podgurážených osadníkov, ale len hŕstku študentov, ktorí kričali niečo o nacizme. Bez osadníkov sa im tak nepodarilo prerušiť pokojný míting Kotlebovej ĽSNS a tí slávia úspech v Nitre.

Vypočujte si prejavy Milana Mazureka či Milana Uhríka:

33 Replies to “Liberáli dostali debakel! Kotlebovci úplne zaplnili námestie v Nitre!

   1. Úprimne, toto som ešte nezažil, aby takto nejaká cudzia strana narúšala nejakej druhej mítingy. Hlina je síce známa firma, ale tamtí progresívci prerazili už úplné dno. Ale hold bez Rómov z východu to už rozbíjať nevedia 😉

 1. Bol som na mítingu ĽSNS v Košiciach. Liberáli tam navozili sprostučkých študentov a zjavne retardovaných a opitých osadníkov… Tiež tam pobehoval Hlina… Toto je ten pojazdný cirkus ( vrana k vrane sadá… ), ktorý je minimálne 80% stále ten istý na všetkých „antimítingoch“. Skrátka cirkus a odporné správanie liberálov v jednote s ožratými osadníkmi. Už na západné Slovensko osadníkov nedoviezli, ale po východe si ich vozili ako vzácny poklad a všade ich viedol Hlina. No čo dodať k tomu, čo bolo na mítingu ? Len mňa a mnohých to utvrdzuje, že jediné správne východisko pre Slovensko je voľba ĽSNS !

 2. Bol som osobne na mítingu,bola super atmosféra.A musím oceniť prácu Polície,všetká česť.Nie ako polícia v Levoči a Košiciach.Zvládli to na 1s*. Pekne oddelený priestor zábranami,a policajti stojáci popri zábranách,aby nevznikali trenice a incidenty.Protestujúci za KDH bubnovali, bučali,počas SK hymny ako tak dodržovali kľud.P.Uhrík aj M.Mazurek mali perfektný slušný prejav,ktorý určite nenechal v kľude p.Hlinu.Má o čom rozmýšľať / ak má čím / a hlavne dostal lekciu o slušnom vystupovaní.Po mítingu ešte zodpovedali ľuďom nejaké otázky ohľadne volieb,poprípade sa mohli sympatizanti aj sfotiť s nimi.

  1. je to zbytočné – Kotleba skončil, ako aj celá ĽSNS. Konečne dostane za šírenie extrémizmu 4 až 8 rokov – v marci má súd, rozpustia celú tú jeho neonacistickú stoku zločinu a na Slovensku bude konečne pokoj.

   1. Ak má dostať p.Kotleba 4-8 rokov,tak zlodej Kiska by mal dostať aspoň 25 za podnecovanie Rasizmu v Levoči,a Truban za propagáciu drog tiež.

    1. nemusis argumentovat Kiskom, ale Trubanom, ktory siri nenavist a zlobu a treba pripomenut, ze Kotleba nezacal sirit nenavist voci liberálom a nenarusal mitingy…tu je vidno ako sa slovaci boja povedat pravdu a musia sa klamat ako to urobil Ronson

     1. Peťo 👍.
      Tie mítingi narušujú všetci od Hlinu,Trubana až po Kisku.Najhoršie je,že na to využívajú tú namenej majetnú a vzdelanú komunitu.Môžu sa hanbiť.

   2. Robson…ludia ako ty su skutocna stoka…ak sa tesis z toho ,ako na SK sialenci slapu po humanizme…a patriotizme…zrejme ti na Slovensku velmi nezalezi… ty stoka

    1. S tým uspeedovaným mozočkom asi to sotva pochopí, zakaždú sprostosť čo napíše dostane dávku,tak čo už. S feťakmi ako na filipínach.

 3. Presne tak ! … Kde sme, v Kocúrkove?! … Žiaden dvojaký meter ! … Keď tak, už súdiť aj Kisku za všetky podvody a Trubana za užívanie, dílerstvo a propagáciu drog medzi študentami, … Čaputovú za protiústavnú a podvodne zmanipulovanú inauguráciu,… Lajčáka za to, že podal demisiu, ale opätovne nebol vymenovaný do funkcie ministra ZV, Lipšica, … atď.
  Vážení, tu sa permanentne porušuje Ústava SR „jedna radosť“ !

 4. Je vidět, že i u našich slovenských bratří je to stejné. I tady jsou skupinky, které se stále snaží narušovat setkání vlastenců a opírají se o tzv. humanismus, který v jejich podání humanismem vůbec není. Stejně tak nadávají všem vlastencům do fašistů, nacistů, rasistů, xenofobů a dalších růsných -istů a -fobů. Držte se tam u vás, tak jako my tady…

 5. Greetings from Idaho! I’m bored to death at work so I decided to browse your site on my iphone during lunch break. I enjoy the information you provide here and can’t wait to take a look when I get home. I’m surprised at how fast your blog loaded on my phone .. I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyways, awesome blog!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *