Slovensko

Liberál zo SaSky chcel dať Kotlebovi respirátor na noštek: „Poď mi ho dať!“ vyzval ho šéf ĽSNS

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Parlament dnes rokuje o zákone, ktorým chce vláda donútiť ľudí očkovať sa. Neočkovaní sa budú musieť neustále testovať, ak budú chcieť chodiť do práce. V čiernych okresoch budú mať tiež výhody len očkovaní.

Kotleba tento zákon ostro kritizuje a počas jeho prejavu sa hneď na začiatok ospravedlnil svojim voličom, že musí mať „handru“ na ústach, inak by ho zase vyhodili a nemohol by nič odkázať občanom.

Počas jeho prejavu sa do neho pustil ultraliberál zo SaS-ky Tomáš Lehotský, ktorý kandidoval za stranu Za Ľudí. Ten povedal Kotlebovi, aby si dal respirátor na noštek. Šéf ĽSNS ho vyzval, aby mi ho na noštek dal on. Liberál tak neurobil a Kotleba ďalej rečnil bez správe nasadeného respirátora.

Kotleba vyzval aj odbory, aby začali štrajk, pretože podľa neho týmto zákonom budú zamestnanci, ktorí odmietajú očkovanie či testovanie, právne znevýhodnení.

Celé vystúpenie Mariana Kotlebu, kde vysvetľuje, čo vám hrozí, ako zamestnancovi v práci, ak sa nechcete neustále testovať či očkovať:

One Reply to “Liberál zo SaSky chcel dať Kotlebovi respirátor na noštek: „Poď mi ho dať!“ vyzval ho šéf ĽSNS”

  1. Ozaj, prečo ešte nikto z poslancov neprišiel z návrhom, rozmiestiť sedenie poslancov tak, aby rečník mohol hovoriť bez rúška? Neni sloboda prejavu dôležitá časť demokracie? A neni to známa skutočnosť, že 70% komunikácie prebieha nonverbálne? Z toho jasne vyplýva, že tu je obmedzovaný slobodný prejav a tým zásady demokratického prejavu a činnosť poslancov. A táto činnosť je chránená ústavou.
    Slovenský parlament je asi jediný na svete, kde rečník musí mať respirátor na ústach. Čo tak odsadiť všetkých o meter ďalej? Tým by sa nenarušilo žiadne právo a šikovný stolár to prestavia za popoludnie.
    To všetci poslanci už úplne zblbli???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *