Komentáre

Kým Matovič nebol vo vláde, podporoval všetky štrajky. Dnes chce štrajky proti nemu trestať!

Komentár: Igor Matovič sa preslávil ako politik, ktorý neustále štrajkoval a poukazoval na chyby vtedajšej vlády. Bol schopný naozaj všetkého, len aby zaujal.

Okrem transparentov v parlamente a ostrých slov, často aj najväčších vulgarizmov, mu nevadilo ani vyjsť do ulíc a štrajkovať. Aj takýmto spôsobom si získal svojich voličov.

V roku 2019 podporoval aj farmárov, ktorí zablokovali jeden z hlavných ťahov našom hlavnom meste.

„Títo zodratí chlapi roky trpia, lebo ich vláda na nich úprimne serie. Možno si poviete, že zablokovať dopravu je moc. Nie je, chápme ich, ide im mnohým o holý život… a bojujú za nás.“ napísal vtedy ešte opozičný poslanec Igor Matovič.

Dnes keď je Matovič premiér mu však protesty až tak nevoňajú. Majitelia fitness centier sú zúfalí a rozhodli sa v pondelok protestovať zablokovaním dopravy v Bratislave.

Matovič sa na sociálnej sieti okamžite vyhrážal, že o všetkom musia rozhodnúť hygienici a takéto blokády zmení na trestný čin. Majitelia fitness centier nakoniec prenechali na diaľnici jeden voľný pruh pre sanitky a hasičov a spolupracovali spolu s políciou.

Je však naozaj udivujúce, akým krásnym spôsobom si dokáže liberál, akým je Matovič, urobiť v štáte totalitu. Najprv bojuje, štrajkuje, kričí a nadáva na vládu a keď sa z neho stane premiér, už chce štrajky zakazovať a robiť z nich trestný čin. Takéto niečo by sa od neho mohol učiť aj samotný nacistický minister Adolfa Hitler, Joseph Goebbels…

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

5 Replies to “Kým Matovič nebol vo vláde, podporoval všetky štrajky. Dnes chce štrajky proti nemu trestať!

 1. Čo , on zabudol čo stvaral?????
  Dokonca aj v parlamente bojkotoval
  neraz svojim správaním priebeh schôdze.
  Veď sa hovorí:zabudol vol keď telatom bol.Aj Matovič zabudol na svoje kúsky,ktoré stvaral len preto,že sa nemestil do kože,ale títo ľudia bojujú za svoju existenciu a on chce vo veľkej demokracii konať ako za totáča v 50tich rokoch.
  Hlupák, ktorí ničomu nerozumie a jeho arogancia nemá hranice.

  1. V čom súhlasíš s tým bláznom?že zakazuje demonštrácie,blokovanie ciest?to už si zabudol čo tento psychopat stváral pred voľbami ako klamal,zavádzal a dokonca blokoval svojou účasťou tlačovku inej strany!Toto je politik?to je človek ktorí patrí na liečenie preč od normálnych ľudí!

 2. Požičané sa vracia. Teraz ako sa zdá, tak vlastná hlúposť šaša Mat_oviča, pekne dobieha!!! Dobre mu tak!!! Je to psychopat čo patrí do liečebne a nie do čela vlády SR. Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *