Slovensko

Krupovi z ĽSNS už strhli plat, tak už zrazu môže sedieť v parlamente bez rúška? Ide naozaj o zdravie či šikanu?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslancovi ĽSNS Petrovi Krupovi strhli mesačný plat za to, že nemal nasadené rúško. Ten sa však bránil, že má od lekára potvrdenie o tom, že je na rúško alergický. To predsedu Národnej rady Borisa Kollára nezaujímalo a Krupa prišiel o plat.

Kotlebovec Krupa nemal rúško ani dnes v parlamente. Keď na to upozornili opäť Kollára, aby niečo urobil s Krupom, povedal, že s ním sa už nič nedá urobiť, lebo mu strhli plat. Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa teraz pýta, či teraz nevadí, že Krupa nemá zase rúško, keď už má strhnutý plat.

„Dnes sa to v parlamente jasne ukázalo. Rúškové opatrenia nemajú nič spoločné s ochranou zdravia. Keďže nášho poslanca Petra Krupu už predseda parlamentu Kollár dvakrát vykázal kvôli rúšku zo sály parlamentu, tak mu asi strhnú plat. A keď nemá plat, zrazu už rúško nepotrebuje! Priatelia, naozaj platí nasledovné: Plníš nezmyselné príkazy? Dostaneš ďalšie!“ napísal Kotleba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *