Slovensko

Krajčí ostal šokovaný, keď uvidel tabuľku: U nás po očkovaní umrelo len 7 ľudí a v Česku 122

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí bol hosťom v relácii RTVS, kde hovorili na tému pandémie. Počas relácie prišla téma, ktorá naozaj šokovala Krajčího.

Moderátor vytiahol tabuľku, ktorá ukazuje, že v súvislosti s očkovaním na Slovensku umrelo 7 ľudí a v Čechách až 122. Treba však povedať, že Česko je dvakrát väčšia krajina a majú zaočkovaných 58% obyvateľov. To číslo je však o dosť väčšie.

Krajčí ostal šokovaný a povedal, že to vidí prvýkrát “Mali tam menej úmrtí, čo je naozaj zaujímavé, hovoril. “Úprimne poviem, teraz to vidím prvýkrát a rozmýšľam nad tým…”, 

„Keď máme len sedem úmrtí tak to je naozaj, by som povedal, možno aj znak toho, že ľudia veľmi vážne úzkostlivo zvažujú, že či sa majú dať zaočkovať, alebo nie.“ povedal tiež Krajčí.

Neskôr Krajčí ešte dodal “Ale na druhej strane sme mali viac hlásení… Väčšinou sa hovorí, že ľudia to veľmi nehlásia, lekári to veľmi nehlásia a v tomto sú ľudia nespokojní niekedy oprávnene,”

One Reply to “Krajčí ostal šokovaný, keď uvidel tabuľku: U nás po očkovaní umrelo len 7 ľudí a v Česku 122”

  1. Tretina dospelej populácie SR o tom vie, ale Krajčí to vidí prvýkrát….. Proste odborník s rozhľadom, ktorý bol ešte pred pár mesiacmi ministrom zdravotníctva. Horší variant je už len ten, že o tom má informáciu, ale zatĺka, zatĺka a zatĺka.Potom je tu ešte posledná možnosť, že posledný polrok bol v zajatí Ducha Svätého.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *