Kotlebu vedia súdiť okamžite, je ale on problémom, prečo je Slovensko na kolenách? - MAGAZÍN 1
Komentáre

Kotlebu vedia súdiť okamžite, je ale on problémom, prečo je Slovensko na kolenách?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V roku 2017 daroval chudobným rodinám tri šeky, každý v hodnote 1488€. Rodinám, ktoré nemajú ľahký život a nikto im v tomto štáte nepomohol. Dal im peniaze a nič iné od nich neočakával.

Prokurátor Tomáš Honz v týchto číslach našiel nacistické symboly a spustila sa ďalšia fáza boja proti nepohodlnému Marianovi Kotlebovi. Súd za súdom a vypočúvanie svedkov či rôznych odborníkov, len aby sa zistilo, či Kotlebu pošlú za mreže. Vraj mu hrozia 4 až 8 rokov väzenia. Za aký trestný čin?…

Je Kotleba ten problém, kvôli ktorému tu nemáme diaľnice, dobré platy, zdravotníctvo a školstvo v dobrom stave? Môže za to Kotleba a jeho šeky pre chudobné rodiny?

Stále sa hovorí o vrahoch, mafiánoch a zlodejoch na Slovensku, ale v base sú len nejaké biele nepodstatné kone a Michel z Cannes sa usmieva, a ďalší so zlým výsledkom po voľbách ušiel naspäť pod Tatry. Týchto mafošov nesúdi nikto… ani nový pán premiér, ktorý si radšej pridáva statusy o jahôdkach, kým nám tu krachuje ekonomika.

Ako je to ale možné, že sa justícia na Slovensku vie tak neuveriteľne rozhýbať, keď ide o nepohodlného Mariana Kotlebu, ktorý od začiatku ukazuje na prehnitý systém a nebojí sa povedať pravdu na plné ústa? Prečo nevidíme pred súdmi veľkých politikov alebo podnikateľov, o ktorých už vie aj malé dieťa, čo majú za ušami?

8.júna bude pokračovať súd s Marianom Kotlebom a mne je ľúto, že sa míňajú kapacity na takéto nezmysli a nevieme tu poslať za mreže skutočných zloduchov. Takto sa ako krajina naozaj nikam neposunieme.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *