Kotlebových 14% nieje koniec. Teraz začne stúpať ešte viac. Je to mladý politik a má chuť napredovať - MAGAZÍN 1
Komentáre

Kotlebových 14% nieje koniec. Teraz začne stúpať ešte viac. Je to mladý politik a má chuť napredovať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Keď sa v roku 2016 dostala strana Mariana Kotlebu do parlamentu so ziskom 8%, začala sa “stavať” takzvaná hrádza proti extrémizmu. Mala ňou byť tretia vláda Roberta Fica, kde sa dokázali spojiť Národniari s Maďarmi.

Začalo sa zosmiešňovanie cez médiá a vytváranie pocitu, že, ak volíte Kotlebu, nieste až tak COOL a je zbytočné, dať mu svoj hlas. Ono, na chvíľu to aj zabralo, kedže Kotleba neobhájil post župana, ale zase treba vziať do úvahy to, že sa proti nemu spojili všetci, len aby sa tam nedostal a tí všetci, si dnes nevedia prísť na meno. Lenže toto nemôže fungovať stále, teda, nie v krajine, kde si väčšina ľudí počíta výplatu každý deň a na konci mesiaca rozmýšľa, ako si navariť na viac dní…

Kotleba sa županom druhý krát síce nestal, ale skutočne, ak sa na to pozrieme cez čísla, vzrástol a vzrástol na bojisku, kde bol sám, holý, bez zbrani, proti trojhlavým drakom a aj tak uhral vynikajúci výsledok. Médiá však vedie, ako túto “porážku” využiť a titulky o jeho prehre sa sypali jedna radosť.

Dnes však vyšiel májový prieskum a tam Ľudová strana Naše Slovensko získava 14%. Strana, ktorá je označovaná, ako fašistická. Ale kto tomu verí? Kto môže uveriť, tak trápnej nálepke? Dnes, ten, kto už označí Kotlebu za fačistu, sa skôr zbytočne zhadzuje a človek radšej čaká inteligentnejší argument. Lenže štandardní politici celé tie roky vedia na Kotlebu povedať len to jedno slovíčko FAŠISTA. A to je už len úbohé a nudné… Nudné až tak, že dnes má Kotleba 14% a to nieje jeho koniec.

Najvyšší súd stranu nerozpustil a tak jej dal “štempel”, že je normálnou demokratickou stranou (aj keď to sme už dávno všetci vedeli a aj tí, ktorí ju nemusia, vedia, že ak by strana spĺňala fašistické, proti demokratické prvky, už dávno by bola zrušená) a ľudia, voliči či sympatizanti, ktorí ju volia, môžu voľnejšie dýchať.

Celú Európsku Úniu čakajú voľby do bruselského parlamentu, kde práve Kotlebovci majú podla prieskumov obrovskú šancu sa dostať. Keď budú v Európskom parlamente sedieť ľudia ako Uhrík a Mazúrek, máme sa na čo tešiť a ich aktivita, ktorá je oproti takej Beňovej, či iným naším zaspatým poslancom v Bruseli radikálne odlišná, nám prinesie informácie z trochu iného pohľadu, o tom, čo na nás Brusel a EÚ chystá. A práve táto práca Kotlebovcov v Bruseli im prinesie ďalšie percentá a teda voličov.

Kotleba si voličov nachytá, je mladý, len teraz mal 42 rokov a už má plno skúseností. Každým rokom rastie a to mu dodáva obrovskú energiu a chuť ísť v pred. Stačí si upokojiť konzervatívnych voličov od Harabina či Kollára. Otvoriť očí voličom liberálov, tým voličom, ktorí chcú naozaj slobodu a nie tú Bruselskú “slobodu”, kde sa smie hovoriť len o ideológii EÚ a kritika sa trestá cenzúrou.

Zdroj: Magazin1.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *