Kotlebovec Suja sa už nebude uchádzať o funkciu v predsedníctve. Ako člen ĽSNS však bude naďalej bojovať za Slovensko

Po Milanovi Uhríkovi, Milanovi Mazurekovi, Ondrejovi Ďuricovi oznamuje aj podpredseda strany ĽSNS Miroslav Suja, že už nebude naďalej kandidovať za podpredsedu strany. V súčasnosti túto funkciu vykonáva. Zostane však ako radový člen strany a naďalej bude vykonávať svoju prácu poslanca ĽSNS.

„Vážení členovia ĽS Naše Slovensko, vážení priatelia, podporovatelia, ako viete v súčasnosti v strane vykonávam funkciu podpredsedu. Možnosť opätovne kandidovať už však za súčasných podmienok nevyužijem. Chcem Vás však ubezpečiť, že hoci aj ako rádový člen strany, budem naďalej bojovať za Vás a za naše milované Slovensko. Ani krok neuhnem od svojich ideálov a cieľov, ktoré som si stanovil pri nástupe do funkcie poslanca NR SR, aby som na konci volebného obdobia mohol čestne prehlásiť, že som hájil záujmy slovenského ľudu a snažil sa zlepšiť život ľudí na Slovensku.“ napísal Suja.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353