Kotlebovec Suja sa už nebude uchádzať o funkciu v predsedníctve. Ako člen ĽSNS však bude naďalej bojovať za Slovensko

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Po Milanovi Uhríkovi, Milanovi Mazurekovi, Ondrejovi Ďuricovi oznamuje aj podpredseda strany ĽSNS Miroslav Suja, že už nebude naďalej kandidovať za podpredsedu strany. V súčasnosti túto funkciu vykonáva. Zostane však ako radový člen strany a naďalej bude vykonávať svoju prácu poslanca ĽSNS.

„Vážení členovia ĽS Naše Slovensko, vážení priatelia, podporovatelia, ako viete v súčasnosti v strane vykonávam funkciu podpredsedu. Možnosť opätovne kandidovať už však za súčasných podmienok nevyužijem. Chcem Vás však ubezpečiť, že hoci aj ako rádový člen strany, budem naďalej bojovať za Vás a za naše milované Slovensko. Ani krok neuhnem od svojich ideálov a cieľov, ktoré som si stanovil pri nástupe do funkcie poslanca NR SR, aby som na konci volebného obdobia mohol čestne prehlásiť, že som hájil záujmy slovenského ľudu a snažil sa zlepšiť život ľudí na Slovensku.“ napísal Suja.