Komentáre

Kotlebovcov označiť za fašistov vypovedá o nízkej odbornej znalosti a naivnej viere v blbosť

Voľby sa blížia a liberáli útočia na Mariana Kotlebu a jeho stranu odkiaľ sa len dá. Nálepkujú a označujú jeho a voličov strany tými najprimitívnejšími prirovnaniami.

„Nevoľte fašistov! Kotleba je fašista!“ kričia liberáli a chcú tak odohnať voličov ĽSNS. Takéto označenie môže použiť naozaj len niekto, kto nemá ani základné odborné vzdelanie v danej problematika. Najprv by si mal takýto človek ujasniť, čo je to fašizmus.

Fašizmus je totalitná ideológia, ktorá tu bola pred pár desiatkami rokov a v takej forme, sa už nikdy nedokáže vrátiť. Toto môžu nahovoriť naozaj len liberálnym voličom, ktorých strašia, že, keby vládol Kotleba, tak asi začneme stavať tanky a tábory…. No uznajte, kto tomuto môže uveriť?

Marian Kotleba by bol veľmi zlý fašista

Ak si pozrieme históriu Mariana Kotlebu a jeho strany, tak z Kotlebu je veľmi slabý fašista. Dobrý fašista by mal brániť demokracii a nie byť obeťou demokracie a cenzúry. Veď to Kotlebu polícia zatýkala na jeho zhromaždeniach. To kotlebovcom NAKA vykopáva dvere a predvolávajú ich za názor. Kotlebovci sú prenasledovaní tak, ako tomu bolo za čias fašizmu pre každého, kto mal iný názor.

A práve „liberáli“ rušia Kotlebove mítingy a snažia sa v demokratickej krajine zrušiť jeho demokraticky zvolenú stranu.

Stále ten fašizmus ĽSNS nevidím

Keď počúvate názory Kotlebu, tak hovorí o Slovenskom národe, o podpore mladých rodín, pretože na Slovensku je rok čo rok menej narodených detí, čo v konečnom dôsledku bude znamenať katastrofu. Ďalej hovorí o tom, aby sme nedovolili nahradiť naše obyvateľstvo migrantami z Afriky. Hovorí o hrozbách Islamu, o ktorom vám asi viac nemusím písať. Kritizuje vládu za predražené zákazky, za zle zdravotníctvo, za rozkrádačky… No ako počúvam, tak počúvam, ja tam fašizmus nikde za tie roky nevidím a nepočujem. Teda jedine v médiách, ktoré vlastnia rôzne finančné skupiny, ktorým by Kotleba klepol po prstoch.

Ak ste liberál, môžete Kotlebu označiť maximálne za konzervatívneho národniara

Jedinú nálepku, akú môžete Kotlebovi dať, je národniar. Žiadny fašista, náecek, extrémista… Ak podporujete adopciu detí pre homosexuálov, ak ste za to, aby sa rodičia nevolali mama a otec, ale rodič 1 a rodič 2, ak ste za to, aby na Slovensko bolo privezených tisíce migrantov a chcete tu stavať mešity, tak áno, Kotleba je pre vás národniar. Nič iné.

Vypočujte si tento prejav Mariana Kotlebu a ak tam nájdete niečo, čo je fašistické, napíšte to do diskusie pod článok:

48 Replies to “Kotlebovcov označiť za fašistov vypovedá o nízkej odbornej znalosti a naivnej viere v blbosť

   1. Čiže šek v hodnote 1488e na charitu bola náhoda,Mazurek v skutočnosti nepísal o rozprávke o 6 miliónoch a krajský predseda ĽSNS nemá vytetovaný hakový kríž na hrudníku,ale je to fotomontáž🤔

    1. Tie šeky Kotlebovci mnohokrát priznali, že to bola chyba a bol to zlý krok, ale aj zlá reklama je reklama. Ďalej nikdy nepovedali, že to je rozprávka, ale podotýkajú, že počas 2. svetovej vojny neboli vyvražďovaní len židia, na ktorých sa dnes poukazuje ako na chudákov jediných vydražovaných. Skoro 30milionov Rusov alebo miliony a miliony Slovanov sú niečo menej ako židia?.. Krajský predseda ĽSNS už dávno nemá žiadny hákovy kríž na hrudníku, dávno si ho dal preč a priznal, že to bola chyba a mladá nerozvážnosť. Za to poslanci SNS môžu nahí vo vani hajlovať alebo fašisti z PS SPOLU písať na socialne sieťe statusy ako by vyhubili všetkých cigáňov a akí sú to podľudia. To oni môžu a nikto to nerieši 🙂 Trochu treba brať názory oboch strán a nie len názory jedných blbcov čo hýbu aj médiami preto im to ovce ako ty žerú 🙂

    2. Tieto otrepané frázy… Keď som poslal 1488 eur, popieram 6 miliónov a mam na tele hakovy kriz, som seko-mazurkovsky krajský predseda?

  1. Urcite ich nebudem volit. Odist z unie ? Extremizmus!
   Zrusenie povinneho ockovania? Extremizmus! Preco? –https://www.youtube.com/watch?v=ZDlyLu323Ok
   Ano, vedia hovorit velmi populisticky. Ked ste znechuteny z vlady smeru, skuste si pozriet vsetky strany, aj tie novo zalozene.

   1. Ostať v eu a nato je tiež extremizmus ale vystúpiť sa len tak nedá a osvietenstvo, nacizmus, fašizmus, komunizmus, liberalizmus je podla mna jedno a to isté! Keby boli čaputovci a kiskovci, alebo iní zvrhlíci demokrati aj tak ich nebudem voliť.

 1. Bolo by fajn keby sa niekto o tento web staral, reagoval, odpovedal!
  Na co su clanky, kde sa davaju neexistujuce videa, kde nik nereaguje?

  1. Mario robi dubru pracu.ja zdielam jeho prispevky a maju od ludi aj 300 zdielani…kolko ich zdielaju ludia dalej netusim,ale kazdyl ma ppriatelov,ktori si to minimalne precitaju a pozru 🙂

   1. Kotleba je to iste ako Trump vela reci a hovno z toho .Nahucka ludi a zbohatne na tom a potom sa bude vyhovovat ze on chcel zmenit ale ty druhy mu to nedovolili atd.

    1. Asi nevieš že v banskobystrickom kraji počas toho ako bol on županom, extrémne znížil dlhy bbsp a ešte aj ušetril kopec peňazí popritom čo tam stihol vybudovať.

 2. Pekný PR článok 😂😂😂😂 Autor asi zabudol ako Kotleba v čiernej uniforme rečnil niekedy na mítingoch Slovenskej pospolitosti. 😂😂😂

   1. Dôležité je že boľševici s tým ich internacionálnym socialistom, tzv. progresívci nevadia. Pričom najviac zavraždených je v mene nového progresívneho poriadku.

 3. Neonacista nemusí byť on, ale prečo jeho prívrženci hailuju a sú neonackovia, dokonca má jeden vytetovaný hákový kríž, alebo je veľa z nich trestne stíhaných? Nechce náhodou odísť z EU alebo zakázať interupciu? To už nemá mať žena právo na výber? A čo spravil keď bol županom, veľké nič… Keď je taký kresťan, prečo mal mladú dievčinku za frajerku. A ešte mi povedze ako môže jeho prívrženec dokopať Filipínca /nič nerobil aj keby robil/ a kričať na neho neger?

  1. Vtipné keď to píše niekto, kto podporuje pedofilov, sexuálnch deviantov, narkomanov a ľavicových extrémistov a nazve sa progresívny.

  2. Právo ženy na výber? Výber čoho?
   Žena si vyberá, či s niekým pôjde do postele alebo nie (okrem znásilnenej, to je iný prípad, ale ani vtedy za to dieťa nemôže).
   Žena, ak ide s niekým do postele, tak každá vie, že môže otehotnieť.
   Keď je už tehotná, tak sa len rozhoduje, či sa zachová zodpovedne a dieťa vychová, resp. dá na adopciu, alebo ho dá zabiť. Takže to tvoje „právo“ na výber je PRÁVO ZABIŤ, ktoré v civilizovanom svete nemá nikto, iba gynekológ a nepriamo žena, ktorá zabíja svoje dieťa.
   A nehovor mi somariny a chúďatkách ženách, ktoré sú v ťažkých životných situáciách, pretože na Slovensku je toľko organizácií, ktoré pomáhajú ženám v núdzi, tehotným ženám, matkám s deťmi,… že môžu chodiť od jednej k druhej.
   Všetkých vrahov chytáme, súdime a väzníme. Kvôli Kuciakovi a Kušnírovej niektorí chceli dokonca rozvrátiť Slovensko. Ale kvôli 7000 deťom, ktoré sú zabité z egoizmu a neľudskosti, sa nekoná nič, dokonca to nazývate „právo“!
   To je tá vaša „civilizovaná“ spoločnosť!!! V 21. storočí, keď lekári dokážu zachrániť dieťa narodené v 6. mesiaci s pôrodnou váhou 600g, iné, zdravé deti zabíjate!
   Keby som nejakému zvieraťu odtrhla predné laby, zadné laby, rozdrvila lebku a vysala mozog, rozdrvila telo, tak ma upália za živa.
   Ale keď to isté robí gynekológ s dieťaťom v maternici matky, tak je to „právo“! Vrahovia!
   Všetci tí, ktorí zastávate právo vraždiť nenarodené deti, ste VRAHOVIA!!!!!!!!

   1. Pekná blbosť ! Nieje dosť nechcených detí v hniezdach lebo feťaci a podobné stvorenia nemajú na to? To že žena otehotnie je len jej vina? Aha. Koľko chlapov si užilo a kvapôčka lasky ma snažiť žene život? Koľko chlapov keď zistilo že zasialo semienko za zdúchlo? A žena ma za to trpieť dokašlať si budúcnosť? A chlap si medzi tým bude užívať s ďalšími a kaziť im život ? Inetupcia tu vždy bola a bude. Do tohoto je každého tak prd. A hlavne chlapov. Radšej mám podla vás splodiť dieťa a siahnuť ho niekam? Kde možno nikdy nepocíti teplo rodiny? Alebo kde sa na adopcii len obohacujú zbohatili? Alebo si ho nechať žiť zo dňa na deň s jednou nohou na ulici lebo človek na to nemá lebo tento štát mu nepomôže? Ako trocha sa zamyslite
    Aj pre ženu je interupcia zlá a bolestivá ale bohužiaľ veľa krát to je lepšie východisko.

    1. Takže zodpovednosť za výber chlapa, s akým spia (a teda môžu mať aj dieťa), ženy nemajú? Na druhej strane, samozrejme, že zodpovednosť má aj chlap. Dobrovoľné zabitie ľudského života ( iným slovom vraždu ) nevyváži žiadny argument o tom, aké by bolo ťažké s dieťaťom žiť alebo o predpovedi budúcnosti, ktorú nikto nepozná. Ide predovšetkým o ľudský život. Samozrejme, že je to ťažké pre ženy, a to hlavne psychicky – lebo inštinktívne vedia, že robia hrôzostrašnú vec (nech už si to akokoľvek „racionálne“ odôvodnia alebo sa nechajú oklamať, že sa nejedná o ľudský život).

    2. Je zaujimave, ze su plne utulky psov a maciek ludia zbieraju peniaze aby zachranili polomrtvych bastardov ale deti v domovoch vam vadia… Viete kolko ludi nemoze mat deti a radi by si adoptovali ale kym sa ku nim dostane normalne dieta mozu ist do dôchodku. Tak preco deti zabijat? Preco nedat na adopciu?

    3. Netreba kade tade rozťahovať nohy a netreba potom riešiť problémy čo s nechceným dieťaťom. A pre tých čo nevedia tak existuje aj antikoncepcia, kondómy a tak ďalej. Stačí si vybrať, čo komu vyhovuje.

   2. Vy ste určite chlap. Lebo cítenie žený v dobe, keď sa dozvie, že je tehotná ste nezažili pán dokonalý. Boli ste dakedy v deckom domove kde sú malé a hlavne nechcené deti?
    Dali ste Vy pán dokonalý šancu šťastného detctva takému dieťaťu? Koľko takýchto detí bolo ako tovar vráteních späť do detského domova? Tak by som na Vašom mieste nikomu žiadne rady a hlavne prívlastky ,, vrahovia “ nedával.
    Nemáte absolutne právo používať takéto drsne prívlastky. Je a málo by aj ostat právom ženy rozhodovať sa sama za seba. Lebo 99,99999% žien v konečnom dôsledku znáša i nechcené materstvo samo. Keby štát sa dokázal intenzívnejšie postarať o mladé mamičky, čo sa rozhodli dieťa vychovávať sami určite by to bol väčší prínos ako zasahovať do práva ženy.

  3. Čo podľa Vás znamená byť neonacista ? Lebo nacisti presadzujú ideológiu nadradenosti vlastného národa nad ostatnými národmi a v duchu tejto ideológie bojujú a podrobujú si iné národy, aby získali prospech pre seba. Kde, prosím Vás, vidíte takéto snahy alebo výroky u členov ĽSNS ?!?
   Na margo toho člena, o ktorom píšete, že má vytetovaný hákový kríž : nie, nemá… mal ! Sám to označil za mladícku nerozvážnosť a dal si ho odstrániť. To ste už nečítali, to už liberálne médiá nepísali ?! Prečo, keď napíšu A, nenapíšu aj B ?!
   Tak isto, ako aj k ostatným členom ĽSNS, na ktorých narážate za ich trestnú činnosť, prečo ste sa už nedočítali, že mnohí z nich buď už nie sú členmi ĽSNS, alebo boli síce obvinení, ale nie odsúdení, to znamená, že vina im nebola preukázaná. Obviniť aj Vás môžu z hocičoho, ale to neznamená, že ste aj vinná !
   Pýtate sa na Kotlebu, že prečo mal mladú frajerku… bolo vôbec v tejto veci vznesené oficiálne obvinenie ? Je to vôbec pravda, alebo len zlomyselné klebety ? Ak niekto niečo také tvrdí, myslím, že pre médiá by nebolo ťažké vypátrať meno dotyčnej dievčiny a priniesť exkluzívny rozhovor s ňou na titulnej strane. Stalo sa niečo také, prehovorila dotyčná osoba ?! Ak nie, tak stále je to iba ohováranie predsedu strany, ktorá je nepohodlná a ktorú treba aj takýmto neférovým spôsobom za každú cenu diskreditovať a očierňovať.

 4. Ako je teda možné, že Štátna televízia Ruskej federácie – RT, na svojej oficiálnej stránke označuje ĽSNS ako neonacistickú stranu?

  Nadpis článku na internetovej stránke Ruskej televízie zo 6. marca 2016 píše: Neonacisti boli zvolení do Slovenského parlamentu.

  Mariána Kotlebu Ruská televízia označila ako:
  „Bol tiež predsedom zakázanej neonacistickej Slovenskej pospolitosti, ktorá organizovala protirómske zhromaždenia a vyjadrila sympatie k bábkovému nacistickému Slovenskému štátu existujúcemu počas 2. svetovej vojny.“

  Tu je odkaz na oficiálny článok Ruskej televízie:
  https://www.rt.com/news/334706-neo-nazis-elected-slovakia/

  1. Opytaj sa RT kto zacal 2.sv.vojnu, kto poskytoval nacistom materialnu pomoc, kto sa s nacistami dohodol na deleni Europy.

   Niektori Rusi nevedia zabudnut, ze Tiso siel bojovat proti bolsevikom rovnako ako Stefanik. CS legionarov maji za banditov.

 5. Ako je teda možné, že Štátna televízia Ruskej federácie – RT, na svojej oficiálnej stránke označuje ĽSNS ako neonacistickú stranu?

  Nadpis článku na internetovej stránke Ruskej televízie zo 6. marca 2016 píše: Neonacisti boli zvolení do Slovenského parlamentu.

  Mariána Kotlebu Ruská televízia označila ako:
  „Bol tiež predsedom zakázanej neonacistickej Slovenskej pospolitosti, ktorá organizovala protirómske zhromaždenia a vyjadrila sympatie k bábkovému nacistickému Slovenskému štátu existujúcemu počas 2. svetovej vojny.“

  Tu je odkaz na oficiálny článok Ruskej televízie:
  https://www.rt.com/news/334706-neo-nazis-elected-slovakia/

  1. Bude to asi tým, aké informácie o nich dostala ruská ambasáda na Slovensku o nich od takých „pánov“ ako Lajčák a jemu podobných, pre ktorých ĽSNS predstavuje konkurenciu. Očierňovanie a intrigy fungujú aj v medzinárodnom meradle.

 6. Tu je definicia fasizmu

  „Fašizmus (po taliansky fascismo) je forma radikálneho autoritatívneho nacionalizmu vyznačujúca sa obsesívnymi predstavami o rozklade spoločnosti, dekadencii a o národnom potupení, snažiaca sa o dosiahnutie národného znovuzrodenia. “

  co musite uznat presne sedi na LSNS https://sk.wikipedia.org/wiki/Fa%C5%A1izmus

 7. Pamätám si časy, keď boli ešte kotlebovci hajlujúci pouliční bitkári v pseudogardistických uniformách, ktorí sa snažili fakľovými pochodmi tragikomicky napodobniť svoje nedostižné vzory (nacisti milovali oheň).
  NIe je to ani vobec tak davno, co rozzúrený dav niekoľkých stoviek kotlebovcov s bejzbalkam chceli vletiet na pokojný protest občanov, ktorí im ticho prehradili cestu na Poštovej ulici.
  Len fašistické hovädo ako Kotleba zavesil na župné sídlo v Baneskej Bystrici čiernu vlajku na výročnie slovenského národného povstania. Akože podľa kotlebovcov je to štátný smútok, že naši dedovia sa postavili fašistom v národnom povstaní.

  Len fašistické hovädo može niekoľkokrát príspieť na charitu sumou 1488 Eur, čo je spojenie dvoch neonacistických číselných symbolov – štrnástka predstavuje štrnásť slov šéfa Ku Klux Klanu Davida Lanea o strážení existencie bielej rasy a budúcnosti bielych detí. Číslo 88 zase predstavuje fašistický pozdrav v zmysle písmen „HH“. Há je ôsme písmeno v abecede. Osemdesiatosmička tak má symbolizovať nacistický pozdrav „Heil Hitler“.

  Kotlebovcom sa začalo dariť, keď im niekto poradil, že hajlovanie, bitky a ľudácke symboly ľudí skôr odstrašujú. Pribudli tiež zákony, ktoré sprísnili tresty za propagáciu fašistických hnutí. A tak uniformy vymenili za zelené tričká a saká, pričom z opatrnosti začali rozprávať v náznakoch. Výsledkom je, že si z ľudí začali robiť doslova srandu. Gardistický dvojkríž nie je gardistický, lebo má o centimeter kratšie rameno kríža. Gardistická uniforma nie je gardistická, lebo má iný odtieň. Hajlovanie nie je hajlovanie, lebo pri zdvihnutej pravačke držíte inak prsty. Pred voľbami roku 2016 zverejnili neonacisti Marián Magát a Marián Mišún (ktorý kandiduje za ĽSNS aj teraz, dokonca si polepšil z 87. miesta na 39.) banner, na ktorom sľubujú, že asociálov pošlú do pracovných táborov a že na to, čo sa osvedčilo v minulosti, nadviažu aj v budúcnosti. Ako fotografiu nepoužili záber na väzňov z Osvienčimu, ale vyše 80 rokov starú snímku trestancov z amerického štátu Georgia. Hoci každý súdny človek to pochopil tak, že sa vyhrážajú koncentrákmi a že sa už ani netaja fašizmom, prokurátor skonštatoval, že trestný čin spáchaný nebol… Skrátka slovenskí fašisti sa vďaka našej legislatíve naučili pohybovať na hrane zákona tak, aby ju neprekročili.
  A keďže dnes nám dorástla generácia, ktorá si nepamätá ich otvorené neonacistické prejavy a namiesto nich vidí pokojných poslancov, ktorí mlčky čakajú na svoju príležitost, kým sa dostanú k moci. Lebo ani Hitler sa k nej nedostal tým, že sľuboval masové popravy a vojnu, ale obnovu veľkosti národa a poriadok.

  Kotlebovci sú a vžý budú len náckovia, ktorí keď treba, budú hádzať po deťoch dlažobné kocky (ako napr. vypatlaná fašistická gebula Mazurek), len pre to, že to boli deti inej rasy a pleti. a o tom, že su to nekompetetní debili, ktorí by nezvládli viesť ani poľnohospodárske družstvo vo veľkom Krtíši a nie to štát je úplne evidentné z každej diskusiev ktorej je konfrontovaný akýkovek člen nackovskej kotleby. Kotlebovci vždy boli, sú a budú len tupé fašistické hovädá !!!!!

 8. pán autor by si mal naštudovať, s akými rečami, akým volebným programom …. uspeli Hitler alebo Musollini.
  ani jeden z nich nesľuboval ľuďom vojnu, vyvražďovanie, koncentráky
  Hitlerova strana bola „Národnosocialistická nemecká robotnícka strana“ a jeho program bol takisto podpora rodín, podpora zamestnanosti, jednotné Nemecko s potláčaním práv židov ….
  čo mi to len pripomína

 9. Kotleba je to iste ako Trump vela reci a hovno z toho .Nahucka ludi a zbohatne na tom a potom sa bude vyhovovat ze on chcel zmenit ale ty druhy mu to nedovolili atd.

 10. Clanok od anonyma, ktory neovlada materinsky jazyk a brani fasistov svojim vlastnym ‚schizofasizmom‘.
  Vy mozte ignorovat historiu a fakty. My, ktori sme si zvolili opacnu cestu, Vas budeme nazyvat fasistami.

 11. Netreba kade tade rozťahovať nohy a netreba potom riešiť problémy čo s nechceným dieťaťom. A pre tých čo nevedia tak existuje aj antikoncepcia, kondómy a tak ďalej. Stačí si vybrať, čo komu vyhovuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *