Kotlebovcov označiť za fašistov vypovedá o nízkej odbornej znalosti a naivnej viere v blbosť - MAGAZÍN 1
Komentáre

Kotlebovcov označiť za fašistov vypovedá o nízkej odbornej znalosti a naivnej viere v blbosť

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Voľby sa blížia a liberáli útočia na Mariana Kotlebu a jeho stranu odkiaľ sa len dá. Nálepkujú a označujú jeho a voličov strany tými najprimitívnejšími prirovnaniami.

“Nevoľte fašistov! Kotleba je fašista!” kričia liberáli a chcú tak odohnať voličov ĽSNS. Takéto označenie môže použiť naozaj len niekto, kto nemá ani základné odborné vzdelanie v danej problematika. Najprv by si mal takýto človek ujasniť, čo je to fašizmus.

Fašizmus je totalitná ideológia, ktorá tu bola pred pár desiatkami rokov a v takej forme, sa už nikdy nedokáže vrátiť. Toto môžu nahovoriť naozaj len liberálnym voličom, ktorých strašia, že, keby vládol Kotleba, tak asi začneme stavať tanky a tábory…. No uznajte, kto tomuto môže uveriť?

Marian Kotleba by bol veľmi zlý fašista

Ak si pozrieme históriu Mariana Kotlebu a jeho strany, tak z Kotlebu je veľmi slabý fašista. Dobrý fašista by mal brániť demokracii a nie byť obeťou demokracie a cenzúry. Veď to Kotlebu polícia zatýkala na jeho zhromaždeniach. To kotlebovcom NAKA vykopáva dvere a predvolávajú ich za názor. Kotlebovci sú prenasledovaní tak, ako tomu bolo za čias fašizmu pre každého, kto mal iný názor.

A práve “liberáli” rušia Kotlebove mítingy a snažia sa v demokratickej krajine zrušiť jeho demokraticky zvolenú stranu.

Stále ten fašizmus ĽSNS nevidím

Keď počúvate názory Kotlebu, tak hovorí o Slovenskom národe, o podpore mladých rodín, pretože na Slovensku je rok čo rok menej narodených detí, čo v konečnom dôsledku bude znamenať katastrofu. Ďalej hovorí o tom, aby sme nedovolili nahradiť naše obyvateľstvo migrantami z Afriky. Hovorí o hrozbách Islamu, o ktorom vám asi viac nemusím písať. Kritizuje vládu za predražené zákazky, za zle zdravotníctvo, za rozkrádačky… No ako počúvam, tak počúvam, ja tam fašizmus nikde za tie roky nevidím a nepočujem. Teda jedine v médiách, ktoré vlastnia rôzne finančné skupiny, ktorým by Kotleba klepol po prstoch.

Ak ste liberál, môžete Kotlebu označiť maximálne za konzervatívneho národniara

Jedinú nálepku, akú môžete Kotlebovi dať, je národniar. Žiadny fašista, náecek, extrémista… Ak podporujete adopciu detí pre homosexuálov, ak ste za to, aby sa rodičia nevolali mama a otec, ale rodič 1 a rodič 2, ak ste za to, aby na Slovensko bolo privezených tisíce migrantov a chcete tu stavať mešity, tak áno, Kotleba je pre vás národniar. Nič iné.

Vypočujte si tento prejav Mariana Kotlebu a ak tam nájdete niečo, čo je fašistické, napíšte to do diskusie pod článok:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *