Kotlebovci ukázali veľkú voličskú základňu aj na východe Slovenska - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebovci ukázali veľkú voličskú základňu aj na východe Slovenska

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kotlebovci sa dnes vybrali ďaleko na východ až za Košice. Aj tu ich privítalo veľké množstvo ľudí, ktorí si prišli vypočuť program strany. Naplnili námestie aj sálu a znovu ukázali, že sú silní v regiónoch.

Asi každá politická strana môže závidieť kotlebovcom ich obrovskú účasť na ich predvolebných mítingoch. Každé jedno mesto či obec sa im podarilo či už naplniť námestie alebo úplne obsadiť sály kultúrnych domov. Ľudia dokonca vydržia stáť v mrazoch alebo ak si nemajú v sále kam sadnúť, tak stoja a počúvajú.

Takéto niečo je dnes vidieť len pri strane ĽSNS a znovu sa to potvrdilo aj na východe Slovenska. Kotlebovci boli v Sečovciach, kde rečnili pred mestským úradom a ďalší míting stíhali ešte v Trebišove. Oba mítingy pre kotlebovcov na výbornú.

Kotlebovci v Trebišove
Plná sála na mítingu ĽSNS v Trebišove
Veľká účasť na mítingu ĽSNS v Sečovciach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *