Kotlebovci poddávajú trestné oznámenie na SME za článok o pedofílii: "Zastavíme týchto šialencov!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebovci poddávajú trestné oznámenie na SME za článok o pedofílii: “Zastavíme týchto šialencov!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neoliberálne médium dennik SME vydalo pred nedávnom niekoľko článkov o pedofílii, ktoré mali spoločnosť donútiť k tomu, aby sme pedofilov brali s rešpektom a tolerovali ich.

To spustilo obrovskú diskusiu a 99% ľudí bolo proti toleranciu pedofilov, čo je úplne logické v zdravej spoločnosti.

Milan Uhrík spolu s kolegami preto poddávajú trestné oznámenie a budú robiť všetko pre to, aby zastavili, ako on píše “týchto šialencov”.

“Ak si niekto myslel, že ťaženie liberálov sa skončí pri nejakých dúhových pochodoch alebo manželstvách homosexuálov, tak sa mýlil. Po krôčikoch, vytrvalo a systematicky posúvajú hranicu spoločenskej tolerancie smerom k úplnému rozvratu morálnych hodnôt. Obhajoba ľudí, ktorí sexuálne zneužívajú malé deti je niečo absolútne nechutné. Preto sme s kolegami podali v tejto veci trestné oznámenie a urobíme všetko, aby sme týchto šialencov zastavili.” napísal europoslanec Uhrík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *