Kotlebovci nesúhlasia so žiadnym vystrieľaním tisícky medveďov - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebovci nesúhlasia so žiadnym vystrieľaním tisícky medveďov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marek Belák, ktorý je mestským poslancom za mesto Martin a kandiduje na listine ĽSNS zo 139. miesta dnes pobúril verejnosť svojím predvolebným sloganom, kde napísal, že dá odstreliť 1000 medveďov, aby rodiny v horských oblastiach mohli pokojne chodiť na prechádzky.

Tento slogan získal veľké množstvo negatívnych reakcii, a aj keď v niektorých oblastiach sú naozaj problémy s veľkým výskytom tejto šelmy, ľudia s Belákom nesúhlasili.

S Belákovym sloganom, ktorý kandiduje na kandidátke ĽSNS však nesúhlasila ani samotná strana, ktorá pre Denník S vydala takéto vyhlásenie:

„V žiadnom prípade sa nezhoduje s politikou našej strany a s tým, ako citlivo vnímame problematiku ochrany prírody a životného prostredia. Spomínaný slogan je v rozpore s programom ĽS-Naše Slovensko, preto sme vydali pokyn na jeho okamžité stiahnutie. Vecou sa bude ďalej zaoberať Predsedníctvo strany,“ uviedol Ďurica hovorca strany.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *