Politika

Kotlebovci museli utiecť pred davom šialených liberálov a opäť tak naplnili kulturák

Aj v Bytči si liberáli navozili svoj komparz proti Kotlebovcom a rozhodli sa narušiť pokojný míting ĽSNS. Kotlebovci sa preto museli premiestniť do miestneho kultúrneho domu.

Liberál Truban, ktorý „bojuje“ za toleranciu a slobodu sa na facebooku chválil tým, ako museli kotlebovci utiecť pred ich rozzúreným davom, ktorý sme mohli vidieť aj v Levoči.

Šéf progresívcov sa však nepochválil tým, že Kotlebovci naplnili v Bytči kultúrny dom úplne do posledného miesta a ľudia ostali stáť aj na chodbách, len aby si vypočuli kandidátov ĽSNS.

7 Replies to “Kotlebovci museli utiecť pred davom šialených liberálov a opäť tak naplnili kulturák

 1. Nemecko 30te roky 20teho storocia.

  Prebieha volebna kampan.

  Strany usporaduvaju mitingy.

  Recnia recnici.

  Dav pocuva, tlieska, piska.

  Podla vlastneho gusta.

  A tu sa objavi partia v hnedych koseliach a zacne otravovat na mitingoch konkurencnych stran.

  Najprv piskotom, vykrikmi.

  Neskôr uz dôraznejsie s pouzitim nasilia.

  Ano, maju na rukavoch pasky s hakovym krizom.

  Nepripomina vam to nieco?

  Slovensko 20.1.2020.

  Ti dnesni tiez drzia v rukach plagaty s hakovym krizom.

  To, ze je preciarknuty, to je nepodstatny detail.

 2. P.Kotleba,nedajte sa zastrašiť tejto partii okolo feťakov, buzikov a lezieb,čo chce za pomoci cigáňov a ostatných opozičníkov zničiť Slovensko.Toto sú ich pravý voliči, ktorý majú v srdci len lásku,nehu a spravodlivosť,a preto šíria zlobu,nenávisť a nevraživosť,miesto toho,aby robili niečo osožné pre občanov Slovenska.Keby mi niekto pred rokom až dvoma povedal,že budem chcieť voliť p.Kotlebu,poviem mu,že je blázon,bohužial posledné udalosti z minulého a tohto roka mi otvorili oči dokorán. Slovensko je aj vďaka týmto politikom na kolenách,svoj hlas dám radšej p.Kotlebovi ako tejto parte IDIOTOV.

 3. Zdá sa, že ĽSNS si zvolila dobrú a navyše aj účinnú taktiku. Teraz už iba treba to, aby to dotiahli do úspešného konca. Nemali by sa nechať vyprovokovať, slniečkam a chudákom okolo PS/Spolu. Lebo podľa toho, čo môžeme vidieť niekomu ide iba o to. Potom by to otočili proti ĽSNS!!!

 4. Please let me know if you’re looking for a author for your weblog. You have some really great articles and I believe I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I’d love to write some content for your blog in exchange for a link back to mine. Please blast me an e-mail if interested. Cheers!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *