Slovensko

Kotlebov právnik má koronavírus. Pôjde do karantény celý parlament aj súd?

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Právnik, ktorý zastupoval na poslednom súde Mariana Kotlebu má pozitívny test na koronavírus. Informoval o tom samotný šéf ĽSNS na sociálnej sieti. Ten teraz čaká na výsledok testu, aby zistil, či je pozitívny aj on samotný. Aj kvôli tejto skutočnosti sa nezúčastnil na obrovskom proteste proti vláde v Bratislave.

Kotleba si dokonca praje, aby mal aj on pozitívny test a aby sa ukázalo, či pôjde do karantény celý súd aj parlament a či platia pravidlá rovnako pre všetkých.

„Žiaľ, JA SOM V KARANTÉNE, pretože ma dnes dopoludnia môj advokát JUDr. Rosina informoval o tom, že ma pozitívny korona test. Bola to pre mňa velmi smutná správa, pretože to znamenalo, že na protest ísť nemôžem, a dokonca sa musím sam na test prihlásiť. Ale ako sa vraví, všetko zlé je na niečo dobré. Odvtedy, ako som bol v pondelok na politickom súde v prítomnosti aj JUDr. Rosinu, tak som sa plné dva dni – v utorok aj v stredu – zúčastňoval rokovania Národnej rady, a preto som o tejto situácii s pozitívnym testom JUDr. Rosinu sms-kou informoval aj predsedu NR SR Borisa Kollára. Ak totiž vyjde pozitívny test aj mne, tak podľa súčasných opatrení by do karantény a následne na test mal ísť úplne celý parlament! A bez ohľadu na môj test, už od dnes by mal byť v karanténe celý Špecializovaný trestný súd, aj redakcie médií, ktoré sa tej súdnej frašky zúčastnili. A najmä Úrad špeciálnej prokuratúry, pretože s prokurátorom Honzom mal JUDr. Rosina počas jednej dlhej prestávky vášnivú debatu. Normálne si prajem, aby mi ten test vyšiel pozitívny, aby potom mohlo celé Slovensko uvidieť, či pravidlá o karanténe a teste budú platiť pre všetkých rovnako, alebo či poslanci vládnej väčšiny, sudkyňa, prokurátor a novinári búdu mať zas nejakú výnimku.Vravím, všetko zlé je na niečo dobré!“ napísal Kotleba.