Kotleba zotrel pred súdom novinára! Pozrite sa, čo mu povedal (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba zotrel pred súdom novinára! Pozrite sa, čo mu povedal (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po prestávke na súde v Pezinku sa postavil Marian Kotleba pred novinárov, kde odpovedal na ich otázky. Na konci rozhovoru novinár nepoložil Kottlebovi otázku, ale skôr sa snažil dostať do role moralistu a Kotlebovi povedal, že by chudobným rodinám pomohli aj šeky, kde by boli okrúhle čísla.

Predseda ĽSNS Kotleba odpovedal novinárovi, že mohol pokojne prispieť aj on a pomôcť tak zbierke vyzbierať viac peňazí, aby tie čísla boli okrúhle. Na to už novinár neodpovedal.

Na dnešnom súde bola vypovedať aj jedna z rodín, ktorá dostala finančnú pomoc od Kotlebu. Táto rodina sa stará o šesť detí a je teda veľkým prínosom pre slovenskú spoločnosť v časoch, kedy demografická krivka na Slovensku prudko klesá, čo je najväčším problémom našej spoločnosti. Rodina vypovedala, že celú akciu brala ako benefičný koncert a bolo im prijemne. Peniaze od Kotlebu im pomohli.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *