Slovensko

Kotleba vyvracia, že sa o jeho syna stará Egypťan: Starám sa o neho sám s jeho starkou!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Od kedy Kotlebu odsúdil súd na 4 roky väzenia, začali sa do neho médiá opierať ešte viac. Aj keď rozsudok nie je právoplatný a bude pokračovať na Najvyššom súde.

Médiá začali šíriť, že Kotlebova bývalá žena, vychováva Kotlebovho syna Ľudovíta s Egypťanom. Kotleba túto správu vyvracia s tým, že o syna sa stará on sám a pomáha mu jeho matka, Ľudovítova starka.

„Priatelia, tak bulvárne krysy už prekročili všetky hranice, keď si začali vymýšľať už aj ohľadom môjho syna Ľudka. Chápem, že teraz, keď ma politický súd odsúdil za pomoc ľuďom na dlhoročný trest, tak im moje meno vyrába čítanosť a predáva tie ich bulvárne plátky.Ale čo je veľa je veľa. Vraj môjho syna vychováva v Egypte nejaký cudzí muž. Pravda je taká, že Ľudko bol v Egypte naposledy v októbri 2019. A od 16. júla 2020, kedy moja exmanželka Frederika odletela do Egypta bez Ľudka, sa o neho starám výlučne len ja s pomocou mojej mamy, jeho starkej.Ale médiá potrebujú škandál, tak neváhajú do svojich špinavých klamstiev zapájať aj deti, a klamať, až sa im z papiera práši. Potkani.“ napísal Kotleba na sociálnej sieti.

Podľa našich informácii, ktoré sme získali z prostredia blízkeho šéfovi ĽSNS je pravdou, že svojho syna Ľudovíta berie Kotleba naozaj všade. Trávi s ním veľmi veľa času a vychováva ho. Kotleba inú ženu nemá a stará sa o neho sám, keď má pracovné povinnosti, pomáha mu so synom jeho mama.

Bývalá žena Mariana Kotlebu priznala, že má dcéru s egyptským mužom, ktorý je podľa jej slov inteligentný muž na vysokom poste. „„Áno, je pravda, že môj priateľ je Egypťan. Je to vzdelaný, inteligentný muž pracujúci na vysokom poste“.