Slovensko

Kotleba tvrdo odkazuje Nicholsonovej: Aby vás na Slovensku ešte niekedy vôbec pustili do dákej prevádzky

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Vláda a minister vnútra Roman Mikulec schválili novú migračnú politiku Slovenska. Mikulec predložil materiál s novými cieľmi v oblasti migrácie do roku 2025. Marian Kotleba upozorňuje, že štát sa pripravuje na prijatie masívneho počtu migrantov.

Šéf ĽSNS prezradil diskusiu medzi ním a ministrom vnútra Mikulcom na výbore pre obranu a bezpečnosť, kde mu mal Mikulec hovoriť, že Slovensko potrebuje len 8-tisíc nových šoférov „a kde ich máme vziať?“ v súvislosti s novou migračnou politikou, ktorá má uľahčiť prácu a pobyt cudzincom na Slovensku.

Kotleba ďalej upozorňuje aj na novú zmluvu medzi slovenským ministerstvo vnútra a holandskou firmou, ktorá má dodať Slovensku 200-tisíc dočasných čipových povolení. Podľa neho sa tak pomaly vláda pripravuje na prijatie veľkého počtu cudzincov „či sa tak stane, to dnes nemôžme povedať, ale vidíme, že kroky ministerstva vnútra na čele s ministrom Mikulcom, k tomu jednoznačne smerujú…“ hovorí Kotleba.

Marian Kotleba sa obul aj do europoslankyni Nicholsonovej, ktorá vo svojom poslednom videu odkázala ľuďom, že ten, kto nemá covid pass, očkovanie alebo test, jednoducho nepatrí do spoločnosti. Kotleba jej odkazuje, že ľudia na Slovensku ešte nie sú na tom tak zle, ako degenerovaná civilizácia v západnej Európe „Ľudia na Slovensku ešte stále majú svoju hrdosť“.