Kotleba to naložil politikom! Poslancov chce poslať pracovať aj cez víkend, keď musia obyčajní ľudia - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba to naložil politikom! Poslancov chce poslať pracovať aj cez víkend, keď musia obyčajní ľudia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marian Kotleba vo faktickej poznámke v pléne Národnej rady hovoril o voľnej nedeli a pustil sa ostro do vládnych politikov, ktorí chcú poslať ľudí pracovať aj cez nedeľu.

“Ten voľný deň, je predsa aj z pohľadu psychohygieny aj všetkých možných ostatných sociálnych a možno aj individuálnych pohľadov jednoducho právo toho človeka… veď ešte aj za toho socializmu tá práca v nedeľu nebola, ešte aj tí zlí komunisti chápali, že v nedeľu sa proste robiť nemá… tak ja vám teraz dačo poviem kolegovia, tak buďme takí féroví a upravme harmonogram rokovaní Národnej rady, aby Národná rada rokovala aj v nedeľu! Keď môžu oni chodiť roboty a keď tak veľmi obhajujete právo muklovať v nedeľu, tak poďme robiť aj my v sobotu a poďme robiť aj v nedeľu! Čo sú poslanci niečo viac?! Prečo ľudia musia chodiť do roboty? Ale poslanci nie, poslanci v piatok o druhej finíto a nič, víkend voľný! Poďme rokovať sobotu, poďme rokovať nedeľu, keď ste takí hrdinovnia!” odkázal poslancom Marian Kotleba.

Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *