Slovensko

Kotleba sa vyjadril k pozitívne testovanému poslancovi a z týchto slov budú médiá šalieť

Marian Kotleba zaujal od začiatku svojský postoj k novému koronavírusu a jeho vyjadrenia rezonujú celou spoločnosťou. Kotleba často hovorí ako o niečom, čo bolo vytvorené alebo zneužité na ovládanie strachu v spoločnosti či iné záujmy.

Vo svojich videách Kotleba odkazuje ľuďom, aby sa nenechal zotročiť, nežili v strachu a užívali si leto bez strachu z pandémie.

Prvým pozitívne testovaným slovenským poslancom sa stal práve Kotlebov poslanec Eduard Kočiš, ktorý si vírus priniesol z Bulharska. Žiadne príznaky však nemá a cíti sa dobre (video vyjadrenie poslanca tu).

Predseda ĽSNS Kotleba sa na sociálnej sieti vyjadril ku svojmu poslancovi:

„Dobrý deň priatelia. Možno ste už postrehli v médiách články a reportáže o tom, že hoci Kotleba dlhodobo zľahčuje kampaň Covid – 19, prvý pozitívne testovaný poslanec je práve z ĽS Naše Slovensko.
Takže:
Nikdy sme nevraveli o tom, že nejaký nový vírus s pracovným názvom Covid – 19 neexistuje. Od začiatku však tvrdím, že ide o umelo vytvorenú záležitosť, používanú, využívanú a zneužívanú na šírenie strachu a paniky, a na postupné ovládnutie spôsobu života miliónov ľudí.
Príklad nášho „nakazeného“ poslanca Eduarda Kočiša je toho doslova živým príkladom. Absolútne nič jemu ani jeho žene a deťom nie je, ale média šalejú, že má pozitívny test. Chrípka zabila aj minulý rok x-násobne ľudí viac ako Korona. Ideme teraz všetkých testovat?
Priatelia, skutočnú nákazu chcú prostredníctvom paniky z Covidu dostať do našich hláv! Najlepšia prevencia je pohyb na čerstvom vzduchu, veľa ovocia a zeleniny a hlavne nesledovať tzv. mainstreamové médiá.“

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *