Slovensko

Kotleba sa pýta, prečo vláda nestavia štátne byty a nechávame ich stavať zahraničným firmám (Video)

Zhromaždenie priaznivcov Ľudovej strany Naše Slovensko, ktoré prehlo dňa 21. októbra 2019 v Považskej Bystrici sa tešilo obrovskému záujmu verejnosti. Príhovory kotlebovcov si prišlo vypočuť približne 400 ľudí. Kotleba v Považskej Bystrici prezradil svoje revolučné plány. Výstavbu bytov a ciest chce rozbehnúť obnovením štátnych podnikov.

„Čo bráni vláde, aby zajtra založila štátny podnik na výstavbu bytov pre mladé rodiny, kde ten nový byt už nebude stáť 90tisíc eur, ale 15tisíc eur…. prečo my, ako nejakí retardovaní keby sme boli, musíme dávať stavať byty a cesty zahraničným firmám… ako sme mohli takto hlboko klesnúť?!“

Poslanec Národnej rady SR Marian Kotleba môže byť nadmieru spokojný.  Na verejné zhromaždenia organizované jeho stranou chodí stovky jeho prívržencov. Nebolo tomu inak ani počas poslednej akcie v Považskej Bystrici, kde si príhovory koltebovcov prišlo vypočuť približne 400 zvedavcov.

To sa však nedá povedať o podujatí stredoškolského učiteľa a aktivistu Juraj Smatana, ktorý je tiež známy ako verný priaznivec amerického miliardára a filantropa Georgea Sorosa. Pietného stretnutia na pamiatku všetkých obetí nacistického režimu sa zúčastnilo len pár desiatok ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *