Kotleba pozýva na blokádu Bratislavy aj traktoristov: Ukážme, že ľudia majú tejto vlády skutočne dosť! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba pozýva na blokádu Bratislavy aj traktoristov: Ukážme, že ľudia majú tejto vlády skutočne dosť!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba pozýva tento štvrtok 5.augusta na blokádu do Bratislavy, kde organizujú občianski aktivisti ďalší z mnoho protestov proti vláde a zákonom, ktoré zvýhodňujú zaočkovaných.

Kotleba hovorí o tom, že obyčajné protesty už nemajú zmysel a blokáda ciest je to, čo otvára oči vládnym poslancom. Pochopili to aj protestujúci a preto sa chystajú od rána cez pracovný deň blokovať dopravu, okrem vozidiel sanitky, polície či hasičov.

Demonštrácia sa začína o 09:00 ráno pred Úradom vlády a postupne chcú demonštranti blokovať niektoré z hlavných ťahov po Bratislave.

Kotleba vyzýva všetkých, aby prišli a spomína aj vodičov ťažkej techniky, ako traktory či kamióny aby prišli a spojili národ. Vláda podľa neho len takto pochopí, že národ má toho už skutočne dosť.