Kotleba po dlhej dobe v TV: Vláda ničí ľudí a ich podnikanie, ale dáva na armádu a pre banky - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba po dlhej dobe v TV: Vláda ničí ľudí a ich podnikanie, ale dáva na armádu a pre banky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po dlhej dobe ignorovania a cenzúry pozvali šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu do diskusnej relácie O 5 minút 12 na RTVS, kde diskutoval s viacerými opozičnými ale aj vládnymi poslancami. Očividné však bolo, že moderátor veľa priestoru Kotlebovi nechcel dať.

Kotleba kritizoval protipandemické obmedzenia „To že je pandémia globálny podvod neznamená, že Slováci budú ticho čakať, kým im vláda vezme posledné peniaze a nebudú mať z čoho žiť. Ak si ľudia želajú referendum o predčasných voľbách, majú naň právo,“ povedal Kotleba. Upozornil, že podľa ÚVZ umiera na Slovensku na Covid-19 štyrikrát menej ľudí než na rakovinu.

„Dvanásť miliárd za dva roky, takto dokázala táto vláda zadĺžiť občanov. Na jednej strane vláda zničí občanov, firmičky a hádže im polená pod nohy, ale na druhej strane zrušia odvody pre nenažraté banky,“ kritizoval Marian Kotleba. „Minuli 200 miliónov eur na financovanie armády a NATO, 300 miliónov eur dali bankám odpustením bankového odvodu, 350 miliónov eur stála súdna mapa,” vyrátal Kotleba pripomenúc tiež milióny eur na očkovaciu kampaň. Uviedol, že tieto peniaze mohli radšej investovať do zdravotníctva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *