Slovensko

Kotleba opäť proti prúdu! Vraj si nemáme nechať pokaziť imunitu zbytočným očkovaním (Video)

Marian Kotleba sa po dovolenke v rizikovej krajine (Čierna Hora) nechal otestovať na Covid -19. Výsledok mu vyšiel negatívny aj po tom, ako on sám tvrdí, nikde nenosil rúško, pil z jednej fľaše s domácimi a dokonca bral stopárov „týmto chcem pozdraviť Soňu“ hovorí vo videu.

Kotleba vo videu tvrdí, že koronavírus síce existuje, ale netreba si z toho vraj robiť veľkú hlavu. „…nejde o nič viac, ako o obyčajný ďalší druh nejakej chrípky, a tak sa k tomu treba aj stavať. Dajte si vitamín C. Pite veľa čistej vody. Choďte na čerstvý vzduch keď môžte. Jedzte zdravo a držte svoju imunitu naštartovanú. A inak to absolútne neriešte… žiadne rúška, žiadne opatrenia, je to úplne zbytočné,… pretože to opatrenie máme v sebe, to opatrenie sa volá imunita a nesmieme si ho nechať pokaziť zbytočným očkovaním, nesmieme si ho nechať pokaziť chemickými liekmi, ktoré sa do nás snažia natlačiť…“ hovorí Kotleba.

Pozor, v článku vás nenavádzame na porušovanie opatrení, len informujeme o názore politika. Všetky informácie o Covid-19 nájdete tu.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!