Kotleba opäť o koronavíruse a vláde sa jeho slová nebudú páčiť (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda parlamentnej  strany ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba,  reagoval na svojom facebookovom účte na súčasnú situáciu spojenú s koronavírusom a prípadnú druhú vlnu.

K hrozbe druhej vlny koronavírusu sa vyjadril dosť otvorene a jasne. Kotleba odmieta akékoľvek zastrašovanie ľudí cez rôznych „uvedomelých“ politikov a doslovnú šikanu. Nosenie rúšok a podobné opatrenia nevníma ako niečo, čo by nám malo zásadne pomôcť a poukazuje na vdychovanie CO2 práve pri nosení rúšok, čo práve znepríjemňuje ľuďom život. Zároveň poukazuje na fakt, že vláda nás chce šikanovať a obmedzovať na normálnom fungovaní a druhú vlnu nepovažuje za niečo reálne. Ako príklad uviedol, že nám chcú nahovoriť, ako je nosenie rúšok výborné, ako sa  máme izolovať už aj od vlastných príbuzných a nemáme sa už ani poriadne stretávať v rodinách, ako nemáme už nikam chodiť, ako sa obmedzujú veriaci napr. pri cirkevných obradoch, ako sa obmedzovali napr. sväté omše a podobne. V mnohých veciach je možné s Marianom Kotlebom plne súhlasiť. V závere videa poprial všetkým Slovákom a Slovenkám bez rozdielu pekné leto a vyzval všetkých na obozretnosť, nech kľudne užívajú vitamín C, športujú, žijú zdravo, ale nech sa nedajú nijak obmedzovať koronavírusom, zastrašovaním pandémiou, nakoľko o to im presne ide! Mnohých politikov prirovnal k ľuďom, ktorí z nás všetkých chcú mať iba akési ovce.

„Všetci majú plné reči o druhej fáze korony a o tom, ako si budeme musieť zvyknúť na úplne iný svet. Nedajme sa oklamať, nedajme sa zastrašiť!“ dodal vo videu Kotleba.

Celý príhovor si môžete pozrieť vo videu pod článkom.

https://www.youtube.com/watch?v=JsXfAk6XG4A&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1Xqh2ALGQzGeQbH423J9DRXGnyQJNfQJZV_9bTTvDCcqtzVQY-_pk8AYw

zdroj: prehladsprav.sk

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *