Politika

Kotleba opäť o koronavíruse a vláde sa jeho slová nebudú páčiť (Video)

Predseda parlamentnej  strany ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba,  reagoval na svojom facebookovom účte na súčasnú situáciu spojenú s koronavírusom a prípadnú druhú vlnu.

K hrozbe druhej vlny koronavírusu sa vyjadril dosť otvorene a jasne. Kotleba odmieta akékoľvek zastrašovanie ľudí cez rôznych „uvedomelých“ politikov a doslovnú šikanu. Nosenie rúšok a podobné opatrenia nevníma ako niečo, čo by nám malo zásadne pomôcť a poukazuje na vdychovanie CO2 práve pri nosení rúšok, čo práve znepríjemňuje ľuďom život. Zároveň poukazuje na fakt, že vláda nás chce šikanovať a obmedzovať na normálnom fungovaní a druhú vlnu nepovažuje za niečo reálne. Ako príklad uviedol, že nám chcú nahovoriť, ako je nosenie rúšok výborné, ako sa  máme izolovať už aj od vlastných príbuzných a nemáme sa už ani poriadne stretávať v rodinách, ako nemáme už nikam chodiť, ako sa obmedzujú veriaci napr. pri cirkevných obradoch, ako sa obmedzovali napr. sväté omše a podobne. V mnohých veciach je možné s Marianom Kotlebom plne súhlasiť. V závere videa poprial všetkým Slovákom a Slovenkám bez rozdielu pekné leto a vyzval všetkých na obozretnosť, nech kľudne užívajú vitamín C, športujú, žijú zdravo, ale nech sa nedajú nijak obmedzovať koronavírusom, zastrašovaním pandémiou, nakoľko o to im presne ide! Mnohých politikov prirovnal k ľuďom, ktorí z nás všetkých chcú mať iba akési ovce.

„Všetci majú plné reči o druhej fáze korony a o tom, ako si budeme musieť zvyknúť na úplne iný svet. Nedajme sa oklamať, nedajme sa zastrašiť!“ dodal vo videu Kotleba.

Celý príhovor si môžete pozrieť vo videu pod článkom.

zdroj: prehladsprav.sk

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

14 Replies to “Kotleba opäť o koronavíruse a vláde sa jeho slová nebudú páčiť (Video)

  1. Projekt LSNS 2020:
   asociál → človek bez sociálneho cítenia, sociálne nezaradený, konajúci proti
   asocialis → asociálny, bez sociálneho cítenia, bezohľadný k druhým
   asociálny → konajúci proti spoločenským záujmom, človek bez sociálneho cítenia

   Projekt Kotleba verejne vyzval ku nedodržovaniu pravidiel, ku ich porušovaniu!
   Projekt Kotleba verejne protestuje proti pokutám pre asociálov!
   Projekt Kotleba verejne koná a vyzáva aby aj druhý konali tak, aby ohrozili a poškodili zdravie, či priamo životy ohrozenej skupiny obyvateľstva tým, že odmietnu rešpektovať právo iných na ich zdravie, ich životy a budú odmietať rešpektovať a dodržiavať základné hgienické požiadavky! Namiersto toho im Asociálny Projekt Kotleba odporúča úžívať si leto bez ohľadu na spoločnosť, bez ohľadu na životy a zdravie oslabenej, ohrozenej skupiny obyvateľstva!

   Výsledok je podpora od asociálov, ktorý v podobe Projektu LSNS našli svojich asociálnych, psycho a socipatických zástupcov, ktorý neváhajú kvôli svojmu prospechu ohroziť životy a zdravie iných!
   Projekt Kotleba nikdy nespomína obete jeho výziev. Vo videu asociál Kotleba ani raz nespomenul aby asociáli projektu LSNS rešpektovali právo na život a zdravie onkologických pacientov, dôchodcov, diabetikov,nie, asociál Projekt Kotleba verejne vyzval, aby asociáli nerešpektovali pokyny, nenosili rúška a tým priamo čoi nepriamo sa postarali o likvidáciu napríklad onkologicky chorých detí, diabetikov, astmatikov, kardiakov.
   Ako vyplýva z definície asociála

   ASOCIÁL je človek bez sociálneho cítenia, sociálne nezaradený, konajúci proti spoločnosti!
   Projekt Kotleba je sociopat, psychopat, asociál. Nebezpečný celej spoločnosti!
   Nebudem sa diviť, ak sa na jeho video pozrie prokuratúra a nezačne trestne stíhanie podľa trestného zákonníka.

   Ziaľ tu nám chýba tvrdý paragraf, ktorý majú v ČR (u nás je mäkší), Projekt Kotleba by už spáchal trestný čin. V ČR za šírenie koronavírusu hrozí 12 rokov väzenia! Navádzanie na páchanie trestného činu je tiež trestný čin.
   Projekt Kotleba, ak Boh dá, už čoskoro budeš medzi svojimi asociálmi a tam rozdávaj svoje asociálne rady, ako treba nedodržiavať pravidlá a užívať si dovolenky bez ohľadu na zdravie a životy druhých!

 1. Projekt Kotleba vo videu oznámil, že ho napadla myšlienka. Vraj pravdepodobne korona existuje. Projekt Kotleba obhajuje zachovanie EÚ v stave v akom je, za otvorené hranice, aby si ľudia nenechali pokaziť dovolenky, aby nedodržiavali hygienické opatrenia, lebo je to vymyslená pandémia.
  Pripomeniem Projekt Kotleba nedávno tvrdil, že za komunistov HIV neexistovalo.
  Držte sa rád Projektu Kotlebba, správajte sa ako keby žiadne nákazlivé, prenosné choroby neexistovali, aspoň uvoľníte životný priestor skutočným, mysliacim osobám!
  Projekt Kotleba ku koncu umne spojil rúšku s LGBT pochodmi.
  Dúfam že projekt Kotleba začne petíciu proti noseniu rúšok, rovnako ako proti EÚ a NATO, veď ako ku tomi prídu lekári a pacienti, aby nosili zbytočné, rúška. Aspoň že sa Projekt Kotleba nedávno pochválil, že nechal skapať svojho otca pre 8 Eurový liek!
  Za Boha a za rozvody, za obcovanie so 16 ročnými! Nedajte si ničím kaziť dovolenky! Za HIV, syfilis, za lov medveďov, za grupáky, výmenu partnerov, za hajlovanie, proti rúškam, proti hygiene, proti ochrane životov narodených!

  1. Projekt Kotleba bude dúfam nasledovať aj projekt Mazurek, 45 minút tupého státia za rečníckym pultom za niekoľko tisíc eur mesačne, v trhaní rekordu, najväčšia masa nehybného mäsa vyhráva ocenenie najväčší vôl projektu Projekt LSNS!
   Projekt Mazurek by mali načipovať, Projekt Kotleba prečipovať.
   Bude to zábavné leto, keď nás tieto Projekty projektu LSNS bude zásobovať s ich humornými vystúpeniami.
   Pôjdu tento rok Projekty LSNS hromadne do Turecka, Grécka, alebo Tunisu hľadať samcov pre tie ich domáce Projekty?

   1. Si poriadne blbo vymyty mozog……vieš ty vôbec čo píšeš…. Veľké nezmysli ,bezhlavé slová!!!!!!

 2. HA – tvoje nezmysly nemajú ani hlavu ani pätu. Tie sprostosti som ani nedočítala. Marian má 100% pravdu. Nenávidím tie handry. Zo žartu som si ušila trblietavú zástierku s kamienkami a provokujem poslušných. Som rada, že pisálkovia z Nočníka N zúria pre vyjadrenie pána Kotlebu k handrovým náhubkom. Nech ich rozdrapí!

  1. To je základná vlastnosť Projektu Kotleba. Viazať na seba nenávistných, tupých, mentálne zaostalých asociálnych primitívov, ktorých inteligencia je z vrchu ohraničená slovnou zásobou:
   nenávidím, LGBT, ty tupý kokot jebáva ťa žid do prdele.

   Nech Projekt Kotleba vám nenávistným asociálom navrhne, všetkých vás pozatvárať do lágrov, nakaziť vás neexistujúcou koronou aby sme všetci videli ako neexistuje.

   Hlavne že ten Projekt Kotleba vyplakával ako systém zabil jeho otca pre 8 Eurový liek ale Projekt Kotleba, asociálny Projekt Kotleba odmieta urobiť čokoľvek užitočneé pre spoločnosť.

   Nakazte sa, pokapte, pozabíjajte sa vy asociáli, ale neotravujte živouy normálnym, inteligentným ľuďom!

   Projekt Kotleba v roku 2016 bojoval proti Cigánskym asociálom. Proejekt Kotleba v roku 2020 bojuje v mene asociálom, proti pokutám pre aswocilom, sociopatom a psychopatom!

   Že vy asociáli si nedokážete nájsť definicíciu asociála?
   Sice nedokáže pochopiť napísaný text, ale s nádejou že možno nejaký nie celkom menmtálne retardovaný priaznivec Projektu Kotleba si to prečíta, tu je definícia

   asociál → človek bez sociálneho cítenia, sociálne nezaradený, konajúci proti
   asocialis → asociálny, bez sociálneho cítenia, bezohľadný k druhým
   asociálny → konajúci proti spoločenským záujmom, človek bez sociálneho cítenia

 3. Aw, this was a very nice post. Spending some time and actual effort to
  create a great article… but what can I say… I put things off a lot and don’t manage to get nearly anything done.

 4. I am really inspired along with your writing skills and also with
  the structure in your weblog. Is this a paid subject or did you customize it
  your self? Either way stay up the nice quality writing, it is uncommon to
  see a great blog like this one nowadays.. adreamoftrains best hosting

 5. Excellent blog here! Also your website loads up fast!
  What web host are you using? Can I get your affiliate
  link to your host? I wish my site loaded up as quickly as yours lol

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *