Kotleba odmietol, že im Cuper spomenul meno Kočner. Vyjadril sa aj k spolupráci so Smerom - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba odmietol, že im Cuper spomenul meno Kočner. Vyjadril sa aj k spolupráci so Smerom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf strany ĽSNS Marian Kotleba na dnešnej tlačovej konferencii odmietol, že by im Ján Cuper spomenul meno podnikateľa Marian Kočner v čase, keď s ním strana spolupracovala.

“Absolútne s tým nemáme nič spoločné. S pánom Cuperom sme komunikovali len ako s naším asistentom, človekom, u ktorého sme si vážili právne skúsenosti. S jeho službami sme veľmi spokojní neboli, naše cesty sa rozišli, to je všetko,” skonštatoval Kotleba. Odmieta, že by mu Cuper niekedy spomenul Mariana K.

Ohľadne spolupráce po voľbách s terajšou vládnou stranou SMER odpovedal, že vládna strana sa zo spolupráce vylučuje sama a to tým, ako koná.

Odpovedal tak na údajnú komunikáciu Mariana K., v ktorej mal podľa portálu Aktuality.sk spomínať ĽSNS ako poistku vlády Roberta Fica po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Marian K. mal tvrdiť, že na Najvyššom súde SR vybaví, aby podnet generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára na zrušenie strany odmietli. Voči informáciám sa ohradil aj vládny Smer-SD.