Kotleba od poľnohospodárov nakúpil produkty, ktoré nemajú kde predať a rozdal ich ľuďom

Šéf ĽSNS Marian Kotleba skritizoval vládu Igora Matoviča, ktorá podľa neho nerieši problémy ľudí, na ktorých doslova kašle a rieši len svoje problémy či boj o posty.

Kotleba si myslí, že súčasná vláda by mala byť postavená pred súd za vlastizradu či pokusy na ľuďoch. Podľa neho za posledné dni stále nezačali účinne liečiť ľudí na koronavírus či nijak nezlepšili život Slovákov, no stále si nájdu čas len na svoje politické naťahovačky.

Šéf Kotlebovcov sa mohol pochváliť aj tým, že kým vláda rieši len svoje spory, ktoré podľa neho už nikoho nezaujímajú, jeho strana nakúpila od poľnohospodárov produkty, ktoré vypestovali, no nemali ich kde kvôli opatreniam predať. Tieto produkty rozdal Kotleba chudobným slovenským rodinám.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353