Slovensko

Kotleba na Facebook-u nemá šancu?! Opäť mu vymazali účet a bez dôvodu?!

Marian Kotleba sa rozhodol po rokoch bez oficiálneho účtu na sociálnej sieti Facebook opäť si vytvoriť osobný účet ako politik. V minulosti takýto účet vlastnil a mal na ňom vyše 80-tisíc fanúšikov a ľudia sa tak mohli dozvedieť o jeho aktivitách. Facebook však vtedy jeho oficiálny účet a aj účet ĽSNS vymazal.

Len túto nedeľu 5.7.2020 si Marian Kotleba vytvoril oficiálny účet na Facebooku a aj Instagrame (Instagram účet tu), kde sa mu za necelé dva dni pridalo viac ako 5.700 fanúšikov. Kotleba na svoj účet stihol pridať len jedno video, kde pozýva na svoj profil voličov a sympatizantov a pár fotografii s ľuďmi. Nič na jeho profile neporušovalo normy komunity sociálnej sieti. Kotleba dokonca nestihol pridať ani jeden komentár k politike či spoločenským témam.

Prečo mu Facebook teda zmazal účet?

„Váš účet bol zablokovaný“ píše sa v správe pre administrátora Kotlebovej stránky. Údajne jeho účet nebol v súlade s normami komunity Facebooku. Akými však, keď na Kotlebovom účte v podstate ešte nič nebolo. Čo vadilo Facebooku? Samotné meno Mariana Kotlebu alebo jeho fotografia? To v správe prečo bol účet vymazaný nie je a administrátor si len môže prečítať normy komunity, ktoré však veľa nehovoria.

Podla našich informácii to však Kotlebovci nenechajú len tak a obrátia sa oficiálnym listom na vedenie Facebooku. Je však zaujímavé, že osoba Mariana Kotlebu je na sociálnej sieti nežiadúca a pri tom iní, o veľa kontroverznejší politici z celého sveta môže pokojne zdieľať svoje často radikálne názory. Uvidíme ako sa celá situácia vyvinie a budeme vás informovať.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *