Politika

Kotleba na Facebook-u nemá šancu?! Opäť mu vymazali účet a bez dôvodu?!

Marian Kotleba sa rozhodol po rokoch bez oficiálneho účtu na sociálnej sieti Facebook opäť si vytvoriť osobný účet ako politik. V minulosti takýto účet vlastnil a mal na ňom vyše 80-tisíc fanúšikov a ľudia sa tak mohli dozvedieť o jeho aktivitách. Facebook však vtedy jeho oficiálny účet a aj účet ĽSNS vymazal.

Len túto nedeľu 5.7.2020 si Marian Kotleba vytvoril oficiálny účet na Facebooku a aj Instagrame (Instagram účet tu), kde sa mu za necelé dva dni pridalo viac ako 5.700 fanúšikov. Kotleba na svoj účet stihol pridať len jedno video, kde pozýva na svoj profil voličov a sympatizantov a pár fotografii s ľuďmi. Nič na jeho profile neporušovalo normy komunity sociálnej sieti. Kotleba dokonca nestihol pridať ani jeden komentár k politike či spoločenským témam.

Prečo mu Facebook teda zmazal účet?

„Váš účet bol zablokovaný“ píše sa v správe pre administrátora Kotlebovej stránky. Údajne jeho účet nebol v súlade s normami komunity Facebooku. Akými však, keď na Kotlebovom účte v podstate ešte nič nebolo. Čo vadilo Facebooku? Samotné meno Mariana Kotlebu alebo jeho fotografia? To v správe prečo bol účet vymazaný nie je a administrátor si len môže prečítať normy komunity, ktoré však veľa nehovoria.

Podla našich informácii to však Kotlebovci nenechajú len tak a obrátia sa oficiálnym listom na vedenie Facebooku. Je však zaujímavé, že osoba Mariana Kotlebu je na sociálnej sieti nežiadúca a pri tom iní, o veľa kontroverznejší politici z celého sveta môže pokojne zdieľať svoje často radikálne názory. Uvidíme ako sa celá situácia vyvinie a budeme vás informovať.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

10 Replies to “Kotleba na Facebook-u nemá šancu?! Opäť mu vymazali účet a bez dôvodu?!

 1. Veru tak, totalita pokračuje. Ale nezabudnime na zastúpenie na Slovensku.
  Tá EU cigánočka nikdy nedovolí, aby pán Kotleba bol publikovaný.
  Kto si vlastne riadi Slovensko?
  Kto má také právomoci na Slovensku, čo ho Facebook poslúchne…

 2. Ja osobne aj keď teraz už viac než desaťročie opäť žijem v Českej republike a taktiež som aj etnický Čech, narodil som sa dvom českým katolíckym rodičom svojho času pracujúcim na Slovensku v Bratislave najskôr „Na Štrkovci“ v bratislavskej mestkej časti Ružinov v obvode Bratislava II, kde v tej dobe krátko po mojom narodení sme žili v trojposchodovom tehlovom dome v družstevnom dvojizbovom byte na Solivarskej ulici č. 19 (priamo som sa ale narodil v bratislavskej nemocnici – pôrodnici na Šulekovej ulici č. 20, mestská čásť Bratislava – Staré Mesto, obvod Bratislava I.), kde tam na Ružinove keď som bol malý chlapec sme aj chodili okolo Martinského cintorína na svätú omšu do katolíckeho kostola sv. Jána Bosca v Trnávke (mestská časť Ružinov, Bratislava II.), a neskôr viac než štvrťstoročie svojho života som prežil „Na Račianskom mýte“ v bratislavskej mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, obvodu Bratislava III. A ako katolík som v Bratislave v blumentálskom kostole zasvätenom Nanebovzatiu Panny Márie prijal aj sviatosť Krstu, po prvý raz v živote pristúpil ku Svätej spovedi i Svätému prijímaniu a nakoniec aj prijal sviatosť Birmovania. A ako väčší chlapec a potom aj ako dospievajúci mládenec a nakonec aj ako dospelý muž tam tam do kostola Blumentál som aj každý jeden deň ráno a potom v ten istý deň aj večer chodil na Svätú omšu a každý piatok aj na Svätú spoveď. A keďže ja PRO-LIFE a PRO-FAMILY zmýšľajúci konzervatívny katolík svoju katolícku vieru a s ňou spojené hodnoty beriem smrteľne vážne, iste nebude pre nikoho žiadne prekvapenie, že som skalným stúpencom PRO-LIFE a PRO-FAMILY konzervatívnej politickej strany Kotlebovci – Ľudová Strana Naše Slovensko ĽSNS, a vlastne nielen skalným stúpencom, ale som aj skalným voličom politickej strany Kotlebovci – Ľudová Strana Naše Slovensko ĽSNS, pretože ako bipolita okrem toho, že som občanom Českej republiky som ja taktiež súčasne aj občanom Slovenskej republiky.
  A to, že aj mne budú krajne ultraľavičiarski ultraliberálni neomarxisti nadávať do údajných „fašistov“ a „nacistov“ mi vôbec nevadí. Práve naopak! Veď podle neomarxistů je údajne vraj „fašistom“ a „nacistom“ aj onen viac než deväťdesiatročný český bývalý pilot stíhačky britského královského letectva, ktorý v časoch druhej svetovej vojny bojoval proti nemeckej luftwaffe a v roku 2018 povedal, že by volil politickú stranu Kotleba – Ľudová Strana Naše Slovensko ĽSNS keby bol Slovák. Na rozdiel od onoho pilota ja som Slovák, hoc aj som Slovákom českej národnosti, vďaka čomu ja na rozdiel od neho môžem a taktiež aj budem vždy voliť Mariána Kotlebu a Ľudovú Stranu Naše Slovensko ĽSNS. A bude pre mňa veľkou poctou keď od krajne ultraľavičiarskych ultraliberálnych neomarxistov budem aj ja rovnako ako aj ten český pilot označený za údajného „fašistu“ a“nacistu“, čím budem nesmierne polichotený, že mňa súdruhovia neomarxisti fakticky takto povýšili n úroveň tohoto statočného bývalého stíhacieho vojenského pilota britského královského letectva!
  Taktiež cítim ešte potrebu dodať, že v tomto bláznivom západnom svete ovládanom extrémistickými totalitnými diktátorskými režimami krajne ultraľavičiarskych neomarxistických ultraliberálnych fašistov je v týchto súčasných temnotách despotickej ultraľavičiarskej neomarxistickej tyranie ultraliberálneho fašizmu je Marián Kotleba a politická strana Kotlebovci – Ľudová Strana Naše Slovensko ĽSNS svetlým majákom normálneho sveta a všeľudských hodnôt, ktoré boli s výnimkou azda len posledných dvoch či troch desaťročí tieto všeľudské hodnoty prezentované a obhajované politickou stranou ĽSNS nielen hodnotami nás katolíkov, ale taktiež aj hodnotami úplne všetkých ľudí všetkých rás, národov, náboženstiev a kultúr po celé tie státisíce, ba možno i milióny rokov od nepamäti prvopočiatkov existencie ľudstva odkedy je ľudstvo ľudstvom, ba možno že dokonca ešte aj o niečo dlhšie.
  A na úplný záver ešte zdôrazňujem, že som skalným voličom Mariána Kotlebu a politickej strany Kotlebovci – Ľudová Strana Naše Slovensko ĽSNS najmä pre jej vysoko humánne ľudský chyrakter, preto, že boj za právo všetkých ľudských bytostí na život je pre mňa osobne mravná i politická priorita číslo jedna na základe ktorej sa rozhodujem vo všetkých voľbách, pretože toto je pre ňa oveľa dôležitejšie než všetko ostatné dohromady čo len na svete existuje či existovať môže. A Marián Kotleba a politická strana Kotlebovci – Ľudová Strana Naše Slovensko ĽSNS je jediná úprimne PRO-LIFE a PRO-FAMILY politická strana, ktorej úprimne záleží na ľudských životov aj u tých úplne najslabších z najslabších ľudských bytostí, ktorými sú prenatálne deti, zatiaľ čo všetci ostatní akože proliferi z KDH, SNS, OĽANO, SME RODINA a ako sa nakoniec ukázalo i KDŽP sú všetci iba len obyčajní marketingoví pokryteckí farizeji, ktorí to svoje údajné „pro-liferstvo“ na rozdiel od ĽSNS iba len „na oko“ účelovo na malú chviľku predstierajú vtedy, keď je to pre nich momentálne na chvíľu politicky výhodné…

  1. Hennryku,nádherně napsaný.Palec milionkrát nahoru.
   I když jsem z Moravy,jsem příznivec Mariána a u nás na Moravě volitel SPD.

 3. Vykašlite sa na „gúúúglovský fejsbúúúk“ a prejdite na ruskú sieť „vkontakte“… Je tam zaregistrovaných veľa Slovanov – okrem Rusov aj Slováci, Češi, … atď.

  1. Zdravím Anko,
   můžeš mi prosím napsat,nebo poslat odkaz jak se můžu přihlásit na Ruský FB.Jsem totíž počítačový antitalent.
   Dík.

   1. Nazdar Stanley. Žiaľ, tiež som počítačový antitalent… Nemám žiadnu sociálnu sieť – nikdy ma to nelákalo kvôli tomu, že človek je už potom všade vycapený ako vo vitríne nejakého obchodu…
    To som sa len nedávno dopočula, že existuje ruská sociálna sieť „vkontakte“, takže už dlhšiu dobu mám pokušenie sa tam zaregistrovať, lebo som čítala, ako som písala, že je tam zaregistrovaných dosť Slovákov, aj Čechov, Rusov… atď.
    No niečo som našla, tak Ti tu prikladám link (aj všetkým, ktorí majú záujem) sa tam skús zaregistrovať:
    https://vk.com/public26633424

 4. Ani Vkontakte nie je celkom spoľahlivé riešenie, možno dočasné, alebo čiastočné, ale princíp je rovnaký ako na FB – účet, ktorý si tam ktokoľvek vytvorí, nie je súkromný. Je to len kúsok radosti, ktorú „veľkoryso“ dopraje majiteľ sociálnej siete. Všetko mu istým spôsobom patrí. Akoby ste boli na návšteve a postupne si v cudzom byte začnete namýšľať že je Váš.
  Keby to bolo možné, lepšie by bolo vytvoriť si vlastnú, autonómnu komunikačnú sieť a dúfať že sa jej nikto cudzí nezmocní. To vlastne platí o celom štáte – nemáme vlastné banky, nemáme vlastnú automobilku, nemáme v rukách vlastné vodné zdroje, ani pôdu ani čo je pod ňou. Maďarský Slovnaft spaľuje prebytočnú naftu – to by bola produktívna kapacita ako hrom! Robte s tým niečo, ĽSNS. Pán Boh Vás žehnaj+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *