Kotleba na ďalšom proteste chystá proti vláde použiť ťažkú techniku! Toto chce doniesť do Bratislavy! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba na ďalšom proteste chystá proti vláde použiť ťažkú techniku! Toto chce doniesť do Bratislavy!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vo štvrtok sa v Bratislave konali ďalšie protesty proti vláde a zákonom o očkovaní. Pre zlé počasie prišlo do hlavného mesta menej ľudí, ako sme zvyknutí, no tí sa aj ta snažili blokovať dopravu, aby upozornili vládu, že nebudú mlčať.

Kotlebovci prišli podporiť tieto občianske protesty a pomalou jazdou chceli upozorniť, že nesúhlasia s tým, čo robí táto vláda. Kolóna ĽSNS však nestihla ani začať svoju jazdu a už ich odstavili policajti priamo na ceste a vytvorili tak obrovskú zápchu v meste. Polícia bola veľmi dobre pripravená a obrovský počet ťažkoodencov rozohnal okamžite ľudí.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba uverejnil video na sociálnej sieti, kde hovorí o tom, že sa na týchto protestoch poučil a v ďalšej blokáde proti tejto vláde je potrebné použiť ťažkú techniku. Kotleba hovorí o traktoroch aj bágroch!