Kotleba: "Možno nie sme takí sladkí ako Pellegrini, ale chrániť chceme všetkých, aj slušných Rómov!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: “Možno nie sme takí sladkí ako Pellegrini, ale chrániť chceme všetkých, aj slušných Rómov!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nedávne brutálne útoky rómskych asociálov vo Važci a v Richnave vyvolali na slovenskej politickej scéne poriadne turbulencie. Potom, čo splnomocnenec vlády pre rómske komunity Ábel Ravasz (Most-Híd) zorganizoval na Spiši stretnutie zamerané na potláčanie extrémizmu a zlepšovanie spolunažívania, ozvali sa aj Kotlebovci. Predseda strany Kotlebovci- ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba spoločne so svojimi prívržencami uverejnili šokujúce video pod názvom Kotlebovci – Útoky osadníkov musia skončiť!

“Vážení občania Slovenskej republiky, my sme Kotlebovci! Možno nie sme sladkí ako Pellegrini a nemáme toľko peňazí na reklamu ako Kiska, ale s bezpečnosťou všetkých obyvateľov Slovenskej republiky, Slovákov, Maďarov, Rusínov aj slušných Cigánov to myslíme vážne.  Váš volebný recept na bezpečnosť, spravodlivosť a poriadok v Slovenskej republike má číslo 24.“ uviedol v závere videa Kotleba, ktoré sa aktuálne šíri prostredníctvom sociálnej siete Facebook ako reakcia na nedávne aktivity a vyjadrenia Ábela Ravasza.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *