Kotleba kritizuje testovanie: Potom nás označia, rozdelia do skupín a naložia na vlak?

Predseda ĽSNS Marian Kotleba na sociálnej sieti uviedol, že on a jeho strana sú proti celoplošnému testovaniu. Nepáči sa mu ani zastrašovanie armádou a pýta sa, či sú jedinou politickou stranou, ktorá ešte nestratila triezvy pohľad.

Kotleba vyzýva vládu, že ak chce niečo robiť plošne, nech rozdá vitamínové balíčky.

” Naše Slovensko absolútne odmieta plošné testovanie ľudí. Tiež odmietame, aby vláda obyvateľstvo podprahovo zastrašovala nasadením armády.Plošné testovanie je syndrómom kolektívneho vnímania akoby viny celých skupín, v tomto prípade okresov. Keď toto dovolíme, kde sa to zastaví?Čo bude ďalej? Rozdelia nás do skupín, a podľa výsledkov označia? Postavia nás k múru, alebo naložia na vlak?Ľudia, naozaj sme jedinou parlamentnou stranou, ktorá ešte nestratila triezvy pohľad a nemá zastrené vnímanie?Plošné testovanie obyvateľov, a ešte s nasadením armády – to už naozaj nie je sranda! Bdejme!!!A tak ako som už povedal v O 5 minút 12 – ak vláda chce niečo robiť plošne, tak nech ohrozeným skupinám rozdáva vitamínové balíčky!!!” napísal Kotleba.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!