Politika

Kotleba Dankovi: „Ťažko sa diskutuje so zbabelcom a človekom, ktorý nemá odvahu pozrieť sa do očí!“ (Video)

Po včerajšom hlasovaní v parlamente o vyslaní slovenských vojakov na ruské hranice sa na internete objavujú videá z NR SR, kde poslanci kritizujú Andreja Danka.

Predseda SNS nezniesol kritiku Milana Mazureka a ten mu nechal vypnúť mikrofón. Šéfa ĽSNS to nenechalo chladným a pustil sa s kolegami do Andreja Danka.

One Reply to “Kotleba Dankovi: „Ťažko sa diskutuje so zbabelcom a človekom, ktorý nemá odvahu pozrieť sa do očí!“ (Video)”

 1. Snáď na Slovensku, už nemáme odvážnejších politikov, vlastencov ako Kotlebovcov. Tak toto je úbohosť ….

  Predseda parlamentu SR DANKO, s okamžitou platnosťou za zavádzanie občanov Slovenskej republiky by mal odstúpiť z predsedu NR SR , z poslanca NR a aj z postu predsedu SNS !!!!
  1., Nič neurobil , aby Kiska ako prezident SR, nepodpísal dokument NATO vo Varšave v r. 2016, vysielanie našich vojakov a vojakov NATO k hraniciam Ruskej federácie .
  2., Dvakrát bol v Ruskej federácii za štátne peniaze, kde vystupoval v Dolnej dume, kde sa bil do hrude, aký sme priatelia s Ruskou federáciou…
  3., Pellegrinimu, dovolil podpísať Bezpečnostnú stratégiu vlády SR , v novembri r. 2018 , kde je po prvý krát v histórii SR , kde sme určili NEPRIATEĽA, ktorým v tomto prípade sa stala Ruská federácia a to bez súhlasu NR SR !!!
  4., Svojimi rozhodnutiami a konaním , naši politici so súhlasom predsedu NR SR viditeľne Slovanov ženú do vojny proti Slovanom, čím vytvárajú bezpečnostné riziko, občanom SR a EÚ !!!!
  5., Včera, keď poslanec NR SR p. Mazurek mu povie v NR SR počas rozpravy pravdu, ako zástupca ľudu, v parlametnej zastupiteľskej DEMOKRACII, tak p. DANKO ho vypne na mikrofóne , to už nemá obdobu , toto svinstvo !!!

  Už preč s takými politikmi, Ficovi kvôli jeho korupčným škandálom, sa všetko vymyká z pod kontroly !!!!

  Kotleba Dankovi: „Ťažko sa diskutuje so zbabelcom a človekom, ktorý nemá odvahu pozrieť sa do očí!“ (Video) AutorPosted on20. júna 2019

  https://magazin1.sk/kotleba-dankovi-tazko-sa-diskutuje-so-zbabelcom-a-clovekom-ktory-nema-odvahu-pozriet-sa-do-oci-video/?utm_source=news&utm_medium=magazin%201&utm_campaign=magazin1&utm_term=magazin1&utm_content=spravy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *