Kotleba chystá v parlamente niečo, čo na Slovensku nemá obdobu! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba chystá v parlamente niečo, čo na Slovensku nemá obdobu!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba vo svojom videu na sociálnych sieťach informoval o niečom, na čo nie sme v slovenskom parlamente zvyknutí. Ak sa hlasuje o zákonoch, vieme, že poslanci hlasujú buď Za, PROTI alebo sa zdržia. A práve toto chce Kotleba u svojich poslancov zrušiť!

Kotleba vo videu hovorí o novelizácii zákona o hospodárskej mobilizácii, ktorá má nahradiť núdzový stav a schválila si to vláda Eduarda Hegera s podporou strany Smer či odídencov z Hlasu. Šéf ĽSNS nazval tento zákon aj kladivom na ľudí. Ako dodáva, tento zákon nepodporili.

Poslanci Ľudovej strany Naše Slovensko sa pri hlasovaní zdržali a práve to mali niektorí ľudia Kotlebovcom vyčítať. Preto sa strana rozhodla pre rázny krok! Kotlebovci od dnešného dňa už budú hlasovať len ZA alebo Proti. Žiadne zdržali sa.