Kotleba: Američania tu rozmiestnia jadrové zbrane a staneme sa cieľom pre Rusov - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: Američania tu rozmiestnia jadrové zbrane a staneme sa cieľom pre Rusov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba ostro kritizuje zmluvu o obrannej spolupráci, ktorú chce vláda uzavrieť so Spojenými štátmi americkými. Kritizujú ju aj viacerí odborníci, ktorí tvrdia, že je pre Slovensko veľmi nevýhodná.

Podľa Kotlebu je takáto zmluva krokom k tomu, aby si u nás Američania rozmiestnili jadrové zbrane a my sa tak staneme cieľom pre Rusko “Američania sa budú smiať, pretože sa im zase podarí preniesť jadro budúceho konfliktu, jadro budúceho vraždenia sa ľudí zo svojej americkej pôdy na pôdu európsku, tentokrát na pôdu slovenskú”.

Kotleba ale spomína a kritizuje zároveň aj minulú vládu Roberta Fica, a hovorí o tom, že práve táto vláda v tejto zmluve pokračovala s ministrom zahraničných vecí Lajčákom “minister Lajčák pokračoval, ako nominant Smeru, vo vyjednávaní so Spojenými štátmi s cieľom uzatvoriť s Američanmi dohodu, ktorá prinesie skutočne obrovské oklieštenie suverenity Slovenskej republiky”.

Šéf ĽSNS hovorí o tom, že urobí všetko preto, aby takáto zmluva neprešla a nerobí mu problém vyjsť do ulíc. Kotleba spomenul aj prípad z Rumunska, kde takáto zmluva už funguje s USA a americkí vojaci tam znásilnili bezbranné dievča, no súdili ich v USA, a nikto nevie ako to dopadlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *