Slovensko

Konzílium odborníkov: Využite lockdown na to, aby ste sa dali zaočkovať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Konzílium odborníkov tvrdí, že Slovensko potrebuje zaočkovanosť zvýšiť o 30% a neočkovaní by mali využiť lockdown na to, aby sa dali zaočkovať.

Ako tvrdia, po uvoľnení budú mať väčšiu slobodu len očkovaní či prekonaní.

„Na efektivitu lockdownu vplýva niekoľko faktorov,” hovorí členka konzília odborníkov. „Musí byť prijatý včas, musí byť dostatočne prísny a hlavne ho musia ľudia dodržiavať,“ dopĺňa.

Konzílium odborníkov sa zhoduje, že cestou lockdownu nechcú ísť dlhodobo. „Potrebujeme zvýšiť zaočkovanosť o 30 %,” vysvetľuje Koščálová.

9 Replies to “Konzílium odborníkov: Využite lockdown na to, aby ste sa dali zaočkovať

 1. No teeda… Vidím, že aj toto internetové médium je plné odborníkov všetkého druhu – virológov, genetických inžinierov, infektológov, ľudí rozumejúcich vývoju vakcín, ale aj politológov, prognostikov a iných špecialistov. Proste ľudí, ktorí jediní všetkému rozumejú. Vážení, vďaka takým ako ste vy nám kolabuje zdravotníctvo, ľudia umierajú (a nie len na covid), a trpia aj všetci ostatní. Tí, ktorí sa správajú zodpovedne a nežijú v egocentrických bublinách. Gratulujem.

  1. Sme radi, že si nám svojim tliachaním o zodpovednosti a odborníkoch potvrdil, že tupá servilita nevymrela.
   A čo sú to vlastne tí tvoji zodpovední? Tí, čo si nechajú do seba napichať látku, ktorá má niekoľkokrát viac nežiadúcich účinkov za cca ani 1 rok svojej pôsobnosti ako doteraz všetky normálne vakcíny?
   No, ak je niekto esencia ľudskej blbosti, ako ty, nemal by váhať, a bežať si ďobnúť nejaký ten nášup.
   Tu máš, blbe, vypočuj si a zalez sa kajať: https://otevrisvoumysl.cz/dr-vladimir-zelenko-o-zakazane-lecbe-covidu-a-urgentni-vyzva-ohledne-covid-ockovani/

 2. Niekomu tu musí parádne yebať. :)))))))))))) Vraj, dať sa očkovať. :))))) A čím, vy servilní hajzli? Máte nejakú vakcínu? No, hovno máte, nič nemáte. Všetko čo máte sú experimentálne a podmienečne povolené genetické preparáty a nie vakcíny. A tie si možete napichať v ľubovolnom množstve sami kde chcete.

 3. “Kozílium odporníkov: Využite lockdown na to, aby ste sa dali zaočkovať”.
  Tak ja vám vy „konzílium“ na to niečo napíšem:
  Zoberte sa všetci aj s babtisticko – jezuitskou vládou SR a bežte na ambasádu USA a vyčistite tým anglosaským parazitom žalúdok v tom zmysle, že čo si to vôbec dovoľujú zavádzať nejaké plandemické fašistické ohavnosti na území Slovenskej republiky!
  Ak nieste takého razenia tak im teda s kľudom oznámte, že sa odmietate podieľať na vraždení vlastných občanov a nech svoje pokyny nechajú pre seba. Tak by ste sa stali ozajstnými hrdinami a teoreticky by ste si mohli zachrániť kožu do budúcnosti.
  Pretože USA krytie, vás – podpindosnikov za istý čas v Európe skončí, a zostanú tu len davy rozzúrených ľudí, súdy, ktoré po Vás pôjdu a ďalšie samozvané skupinky – lovci fašistov.
  A môžte na ambasáde ešte odkázať, že ten núdzový stav plánovaný na 3 mesiace je čiste akt zúfalstva zo strany USA. A že ten štátny prevrat v Rusku plánovaný za 3 mesiace bude totálny prepadák. A ešte jedno im tam odkážte, že sa budú spovedať za svoje zločiny voči ľudskosti! Nech sedia v Londýne či Washingtone. To je jedno. Že prichádzajúci nový svet na báze ľudskosti ten ich anglosionistický svet (projekt) začlení pod svoje riadenie. To im tam odkážte!
  Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *